Rubriky

Souhvězdí krásného prádla

TRIOLA má opět něco jedinečného, co se už nikdy nebude opakovat: krajkovou sérii Kasiopea, kterou tvoří tři podprsenky a troje různé kalhotky. Září v aktuální nabídce značky tak výrazně jako známé souhvězdí na obloze. Limitovaná kolekce Kasiopea tu je pro radost i pohodlí ženám různých velikostí (s košíčky od B do K, s obvody od 65 do 100).

Nebe je stále plné hvězd, ale přiznejme si, že to vánoční je nejkrásnější. Kasiopea je zářivé souhvězdí naší severní oblohy, které jsme asi už všichni někdy zahlédli. Je totiž vidět celou noc a v kteroukoliv roční dobu. Jeho největší hvězdy tvoří široké písmeno W. Právě tento tvar některým národům v minulosti připomínal schody – schody do nebe. Stejně jako hvězdy září ve vánoční nabídce Trioly šest krajkových modelů Kasiopea.

Vzhůru ke hvězdám

Jednorázová limitovaná série Kasiopea je inspirována rafinovanou a svůdnou elegancí jedinečné krajky, tónované kontrastně do černé a červené. Pečlivě navržené a takticky vybrané modely vycházejí vstříc ženám větších velikostí – série nabízí podprsenky s velikostmi košů od B do J nebo  až do K a s obvody od 65 do 100. Velkým velikostem jsou přizpůsobeny střihy a funkční detaily – širší, tedy komfortní, ramínka u větších velikostí, obvody z funkčních materiálů, koše tence vyztužené nebo polovyztužené a flexi kostice, které se přizpůsobí tvaru velkých prsou i protitlaku u větších obvodů. „Prádlo je zhotoveno z prvotřídních patentovaných materiálů a krajka je opravdu fantastická,“ popisuje novinky zkušená stylistka Trioly, Žaneta Ilutanová. „Krajku i střihy jsme vybírali ideálně pro období Vánoc – tedy pro čas plný fantazie, snění, luxusu, svádění i vášně. Pojmenovali jsme ji po bájné etiopské královně, která dala své jméno nejznámějšímu souhvězdí severní oblohy – Kasiopea. A my jsme si přáli, aby se skvěle jako královna cítila každá žena.“

Podprsenka TRIOLA 29819 – TOP-FIT

Tence vyztužená podprsenka s hladkými košíčky a s nízkým středem je určena pro hluboké výstřihy a větší velikosti. Přední obvod podprsenky je krajkový, krajka dále zdobí ramínka a boky košíčků. Najdete ji ve vybraných velikostech košů od B do J a s obvody hrudníku od 65 do 95.

 

Podprsenka TRIOLA 28819 – PERFECT-FIT

Pro opravdu velká prsa (K) a stovkové obvody. Sexy bezešvá a tence vyztužená podprsenka s kosticemi a s vysokým sedlem (střed mezi koši), který v dekoltu pevně zafixuje i velká prsa. Koše jsou z jemného hladkého úpletu, obvod podprsenky pak z funkčního materiálu, středové sedlo z krajky. Nádherná krajka zdobí i ramínka a spodní díl košíčků. Najdete ji ve vybraných velikostech košíčků od B do K a s obvody hrudníku od 65 do 100.

Podprsenka TRIOLA 27819 – FIXED-FIT

Oblíbená podprsenka s kosticemi má vyztuženou jen spodní část košíčků. To fixuje prsa v dekoltu na středu hrudníku a v očekávané výšce. Horní část košíčků tvoří nádherná elastická krajka, která pojme i mírnou asymetrii prsou. Obvod podprsenky je z funkčního materiálu. Model najdete ve vybraných velikostech košíčků od B do K a s obvody od 65 do 100.

Ke třem modelům podprsenek nabízí TRIOLA tři různé fazony kalhotek tak, aby si ženy vybraly do setu kalhotky podle své postavy či pocitu komfortu.

Kalhotky TRIOLA klasické 31819

Kalhotky klasického střihu nabízejí vysoký komfort při nošení a jsou vhodné pro každou postavu. Přední díl je zdobený krajkou, kroková část je podložena bavlnou. Najdete ve velikostech od 70 do 95.

Kalhotky TRIOLA brazilky 34819

Kalhotky střihu brazilky jsou ideální pro pevný zadeček a pod přiléhavé oblečení. Přední díl zdobí černočervená krajka, celý zadní díl je krajkový, což působí sexy dojmem. Kroková část je z bavlny. Brazilky opticky zmenšují zadeček a prodlužují nohy. Najdete ve velikostech od 70 do 85.

Kalhotky TRIOLA 32819 – vyšší do pasu

Vyšší kalhotky do pasu zvolí ženy, které chtějí zpevnit pod oblečením linii svých boků. Přední díl kalhotek zdobí krajka, kroková část je z bavlny. Najdete ve velikostech od 75 do 95.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Souhvězdí krásného prádla”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *