Rubriky

Řekněte sbohem chloupkům

Rychlost, účinnost a snadné ovládání. Klíčové vlastnosti, které si přeje většina žen, pokud jde o dámskou epilaci. Nová řada EY společnosti Panasonic se jako jediná na trhu může pochlubit funkcí Double Disc, která zajišťuje hladkou pokožku pouhým jedním tahem. Je totiž navržena tak, aby dokonale zaujala co nejlepší polohu na pokožce a umožnila co nejpohodlnější uchopení. Nový epilátor Panasonic řady EY navíc představuje kompletní modulární systém osobní péče s jedním snadno ovladatelným nabíjecím přístrojem s vysoce výkonným motorem a rozličnými nástavci, které splňují všechny potřeby péče o tělo.

Epilátor řady EY představuje skok v technologii epilace díky jedinečné funkci Double Disc, která zajišťuje hladkou pokožku pouhým jedním tahem, a poskytuje tak dokonalý zážitek z epilace. Exkluzivní funkce Double Disc zajišťuje zachycení zbylých chloupků, jelikož druhý disk zachytí všechny chloupky, které první disk vynechal. Díky rychlému a účinnému nástroji tak odpadá nutnost přejíždět po pokožce vícekrát. Díky účinnosti dvojice disků dokáže řada EY zachytit více chloupků, a to i ty o délce pouhých 0,5 mm, které by ošetření voskem neodstranilo, což přispívá k většímu pohodlí.

Jelikož je šetrnost k pokožce pro společnost Panasonic prioritou, je řada EY vybavena speciálním snímačem, který při přílišném tlaku rozsvítí LED kontrolku, abyste mohly epilovat s minimální bolestí. V kombinaci se dvěma diskovými válečky a 60 pinzetami, které exkluzivně nabízí pouze společnost Panasonic, tak dokáže řada EY snadno zachytit více chloupků.

Epilátor řady EY je jediným na trhu, který nabízí 3 různé rychlosti, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám a typu chloupků. Výkyvná hlavice v úhlu 90° zaručuje pohodlné a individuální použití, přičemž výkyvné pohyby zajišťují, že se epilátor hladce přizpůsobí konturám těla a bez námahy dosáhne i na těžko přístupná místa. Přizpůsobivost tohoto přístroje pro osobní péči dále umocňuje bezdrátové používání a možnost jej používat i pod vodou. To znamená, že ho můžete pohodlně používat, kdekoli chcete: ve vaně, ve sprše, v pokoji nebo na balkoně. Po 1 hodině nabíjení získáte 30 minut autonomie, což díky jedinečnému konceptu dvojitého disku stačí na ošetření obou nohou. V neposlední řadě je epilátor díky univerzální podpoře nabíjecího napětí ideální i na cesty.

Nabízí čtyři silné řady nástavců s možností přizpůsobení, včetně holicí hlavice, výsuvného zastřihovače, exfoliačního kartáčku a hlavice pro péči o nohy.

Epilátor řady EY seženete na stránkách www.panasonic.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Řekněte sbohem chloupkům”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *