Rubriky

Vůně, která ve vás probudí hrdinu

Značka Burberry představuje novou parfémovanou vodu HERO z řady Burberry Hero. Jde o silnou pánskou vůní, která ve vás probudí hrdinu. Je inspirovaná smyslem pro objevování a koncentrované vnímání síly a nádhery přírody.

„Inspirací pro vůni Burberry Hero Eau De Parfum mi byla vzpomínka na les v Landes, kde borovice rostou v blízkosti oceánu. Vůně borovicového jehličí splývajícího se stopou teplého písku a mořské vody byla vůní, kterou jsem chtěl znovu vytvořit. Smyslné krystalické pryskyřice obsažené ve vůni pro mě představují sílu opětovného spojení s přirozeným instinktem,“ říká její tvůrce, parfumér Aurélien Guichard.

Základ vůně tvoří trojice hřejivých olejů z cedrového dřeva, které doplňuje svěží zářivé crescendo. Energické úvodní borovicové jehličí se mísí s benzoinem a kadidlem a vytváří intenzivní spojení hluboké smyslnosti.

Flakon je výrazný a moderní, stejně jako vůně, kterou obsahuje. Jeho hranatý tvar je abstraktní reinterpretací koňského kopyta s vyrytým ikonickým logem Burberry. Je na něm monogram Thomase Burberryho, odkaz na zakladatele značky.

Kampaň představuje muže, který hledá svobodu a osobní proměnu. Ztělesnění svobody, transformace a mužské energie. Kampaň, kterou režíroval Jonathan Glazer a fotografoval Mario Sorrenti, zachycuje tajemného a dobrodružného Adama Drivera v úchvatné přírodě. Vyzařuje z něj něžná oduševnělost, která je vyjádřena přítomností koně, který je zase stvořením představujícím sílu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně, která ve vás probudí hrdinu”

Napsat komentář