Rubriky

Vzhůru na pláž s krásnými zuby

Novinka stockholmské značky dentální péče SELAHATIN, zubní pasta High On The Beach je dokonalou poctou létu. Zosobňuje vše, co máme tak rádi: dlouhé, prosluněné dny, pláž, moře, chuť svobody a útěky do přírody. Voní a chutná po grapefruitovém oleji, indonéské skořici a mátě peprné.

Omlazující bělicí proces zubních past Selahatin je dostatečně šetrný pro každodenní použití. Poskytuje hloubkové čištění (laurylsulfát sodný), exfoliaci (hydratovaný oxid křemičitý) a bělení skloviny (hydrogenuhličitan sodný).

Protizánětlivý limonen z citrusových plodů a antioxidační extrakt z alpské protěže posilují bakteriální rovnováhu a udržují zdravé dásně. Přírodní aminokyselina betain zvlhčuje a vyživuje, mineralizující hydroxyapatit poskytuje proaktivní péči o citlivé zuby.

Švédská značka Selahatin představuje budoucnost luxusní péče o ústní dutinu. Její ambicí je pozvednout emocionální zážitky z každodenních rituálů a k tomu svým zákazníkům nabízí to nejlepší, co současný trh s dentální péčí nabízí. Její aktuální sortiment nabízí tři typy sofistikovaných produktů – bělicí zubní pasty, ústní vody a ústní spreje.

Sortiment značky Selahatin lze zakoupit exkluzivně v kamenných obchodech a e-shopu www.myskino.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vzhůru na pláž s krásnými zuby”

Napsat komentář