Rubriky

Dámské a pánské náramky Nekonečno

Představujeme brilantní novinku české šperkařské značky TIAMI – pánské a dámské náramky Nekonečno. Ty jsou kombinací bezchybné výdrže, elegance a diamantového luxusu, který si můžete dopřát bez výčitek svědomí.

Oblíbený symbol nekonečna znamená mnohé – nekonečnou lásku, přátelství, důvěru či díky. Náramky Nekonečno jsou tak dokonalým darem pro každého, na kom vám v životě záleží. Jejich zlatá ozdoba je upevněná na extra odolném provázku v mnoha barevných provedeních, díky němuž je možné náramky nosit prakticky bez přestávky.

Symbol nekonečna je přitom dostupný ve variantě z bílého, žlutého nebo růžového zlata, takže tu pravou barevnou kombinaci provázku a šperku vyberete doopravdy pro každého. Dámské varianty náramků navíc zdobí zcela udržitelné laboratorní diamanty, jejichž produkce nijak nezatěžuje životní prostředí ani neohrožuje lidské životy.

TIAMI náramky Nekonečno jsou tak ideálním šperkem pro ty, kteří chtějí sobě nebo svým blízkým dopřát luxus zlata a diamantů se zárukou té nejvyšší kvality, výdrže ale i udržitelnosti přímo z dílny lokální šperkařské značky.

Ceny: pánský náramek 7950 Kč, dámský náramek s diamantem 7700 Kč

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dámské a pánské náramky Nekonečno”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *