Rubriky

Zimní čaje zahřejí na těle i na duši

Chladnější počasí oficiálně zahajuje čajovou sezonu. Čaje pijeme na zahřátí, při různých neduzích, při chvílích pohody nebo jen tak pro chuť. Čaje jsou naším průvodcem podzimními splíny i plánováním vánočních oslav. Značka biočajů a biokoření Sonnentor se na zimu dobře připravila a stálou nabídku rozšířila o další čajové lahůdky – Světelný třpyt a Divoké jablko. Oblíbené směsi Kouzlo krbu a Jablíčko z pece se zase dočkaly nového designu krabiček.

Světelný třpyt

Novinkou v čajovém portfoliu značky Sonnentor je čaj s kouzelným názvem Světelný třpyt. Obsahuje řecký horský čaj, který se skvěle snoubí s chutí meduňky, verbeny, pomeranče a vánočního koření. Šálek Světelného třpytu je jako stvořený k popíjení za chladných večerů při mihotavém světle svíček. V jeho společnosti bude čekání na vánoční svátky příjemně utíkat.

Složení: Meduňka bio, verbena citronová bio,skořice Cejlon bio, pomerančová kůra bio, řecký horský čaj bio, badyán bio, růže okvětí bio, pomeranč extra éterický olej bio

Jablíčko z pece

Když venku řádí ledový vítr, zůstaňte doma a vychutnejte si pečené jablíčko. Jablka, šípky, pomeranč a směs voňavého koření vykouzlí jedinečnou atmosféru rodinné pohody. Provoní celý byt a zaženou špatnou náladu.

Složení: Šípek oplodí bio, jablka kousky bio (15%), jablka bio (15%), citronová kůra bio, citron kousky bio, pomeranč kousky bio, skořice cassia bio (6%), pomerančová kůra bio, nové koření bio, lékořice bio, hřebíček bio, badyán bio, vanilka lusk bio, tonkové boby celé bio

Kouzlo krbu

Když je venku chladno, fouká vítr a začínají se snášet první vločky, není nic lepšího než si uvařit konvičku ovocného čaje s kořením, otevřít si knihu a usadit se u krbu. Zachumlejte se do deky a prohřejte si tělo i duši voňavým nápojem.

Složení: šípek bio, jablka bio, ibišek bio, pomerančová kůra bio, skořice Cejlon bio 9%, éterické oleje bio (pomeranč, vanilka)

Více informací naleznete na https://www.sonnentor.com

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zimní čaje zahřejí na těle i na duši”

Napsat komentář