Rubriky

Jak vykouzlit vánoční atmosféru?

Každý rok přemýšlíme, jak vkusně vyzdobit naše obydlí a nastolit tu správnou atmosféru Vánoc. Chceme si naladit duši, vyzdobit byt různými maličkostmi, které nám připomínají sváteční dny. Tu pravou atmosféru Vánoc pomáhá navodit vůně cukroví, nazdobený stromeček a pár detailů, které na blížící se svátky decentně upozorní. Každý máme jiné zvyky a jiný vkus. A tak to letos zkuste jinak. Slaďte ve vánočním motivu bytový textil v kuchyni, obývacím pokoji i v ložnicích.

Vaší fantazii se meze nekladou. Neberte ohled na módní trendy. Jednou je IN stříbrná, červená, jindy zase dominuje modrá barva. Nejdůležitější je, abyste se vždy doma cítili dobře vy. Samozřejmě záleží na tom, zda jsou v rodině děti. Takže začněte rovnou v dětském pokoji, protože děti prožívají Vánoce nejvíce. Už měsíc předem jim povlečte postýlky do vánočních motivů. „Pro letošní sezonu máme připravena nejen dětská vánoční povlečení, ale také prostěradla s vánočními motivy. Uvidíte, s jakou chudí vaše děti do nich padnou,“ líčí Michal Kempa z českého e-shopu goldea.cz, kde mají širokou nabídku vánočních látek, ubrusů, prostírání, běhounů povlečení, závěsů, i zástěr.

U sebe v ložnici pak slaďte motivy ložního povlečení se závěsy na oknech. Samozřejmě nejčastějším středobodem setkávání celé rodiny je kuchyň s jídelním stolem a obývací pokoj. Na pečení cukroví se vyzbrojte vánoční zástěrou a chňapkou se sněhovými vločkami, na stůl prostřete vánoční ubrus nebo jen praktický běhoun s prostíráním a stejný motiv zvolte i na podsedáky židlí. A u televize v obývacím pokoji se zachumlejte do deky s obrázky perníčků. Pak už jen ta vůně skořice, vanilky a hřebíčku a vánoční dekorace za okna.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak vykouzlit vánoční atmosféru?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *