Rubriky

Kabelky pro slavnostní look

Adventní čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním i příjemné povinnosti v podobě vánočních večírků, plesů, divadelních a filmových premiér i setkávání s přáteli. Připravte se proto na toto krásné období v předstihu a vylaďte svůj sváteční outfit k dokonalosti s kabelkami z prémiové kůže od české značky Patrick Poppet.

Designérka a zakladatelka značky Lucie Kalousová doporučuje například černé psaníčko Desiree. To se díky své univerzální barvě a jednoduchému, přesto originálnímu tvaru hodí takřka ke všemu. Přední strana psaníčka Desiree je zhotovena z prvotřídní lícové usně, zadní pak tvoří jemná useň s chlupem, která je pro celou kolekci Black Diamond signifikantní. Nebo můžete zvolit některou poppetku z 3×3 Collection. Tu lze totiž nosit coby psaníčko, přes rameno nebo jako ledvinku. Nabízí se ve vášnivé bordó, v zemité zelené nebo v elektrizující modré barvě. Všechny tyto poppetky mají zlatou podšívku s logy značky a zlaté kování. Vznikají ručně v České republice. Vytvořit jednu poppetku trvá neuvěřitelných 2,5 dne poctivé řemeslné práce.

Novinka přijde už brzy!

Vyznáváte spíše klasické, nadčasové tvary a materiály? Máte ráda větší kabelku, do které poskládáte všechny nezbytnosti na celý den? Pak vás jistě potěší nový typ poppetky, který odhalíme v listopadu. Už nyní můžeme prozradit, že bude v nabídce v pěti barevných variantách, a vy tak můžete udělat radost sobě, své mamince, sestře, kamarádce – zkrátka každé milé ženě svého života.

Více informací o značce a produktech Patrick Poppet najdete na www.patrickpoppet.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kabelky pro slavnostní look”

Napsat komentář