Rubriky

Ladné vlnění v teniskách Vlnka

Tenisky na léto z ovčí vlny? Proč ne! Ovečkárna si pro své zákazníky připravila novinku v podobě vlněných tenisek Vlnka, které vyvracejí mýtus o tom, že vlna je jen zimní materiál. Můžete se v nich pohodlně provlnit i nadcházejícími teplými dny.

Vlněné tenisky Vlnka z Ovečkárny jsou tak pohodlné, že vaši chůzi promění v ladné vlnění, ať už se vydáte kamkoliv. Oceníte je, když vyrazíte za povinnostmi, zábavou nebo i na výlet. A to vše díky skvělým funkčním vlastnostem ovčí vlny. Ta má totiž velmi dobré regulační schopnosti – je prodyšná, odvádí vlhkost i teplo od pokožky a nohy se v ní nepřehřejí ani nezpotí. Navíc je to lehký a měkký materiál, který se velmi dobře přizpůsobí tvaru vašeho chodidla. Lehké vlněné tenisky Vlnka z Ovečkárny se určitě stanou vaším nejlepším parťákem na dlouhé i krátké cesty. Společně s nimi si rozvlníte své jarní a letní dny.

Svrchní část tenisek je z vlněného filcu s koženými doplňky, vnitřek je podšitý bavlnou. Vnitřní stélka je pro snadnější údržbu vyjímatelná. Opatek je zpevněný kůží, aby byla pata chráněna a zvýšila se stabilita boty.

Na výběr je ze čtyř barev – šedá, béžová, světle modrá a černá.

Tenisky Vlnka z ovčí vlny zakoupíte na www.oveckarna.cz.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ladné vlnění v teniskách Vlnka”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *