Rubriky

Ložní povlečení naopak

Goldea nově nabízí inovativní přístup v designu ložního povlečení a boří naše tradiční představy a zvyky. „Zkuste to naruby – při povlékání postelí zvolte nahoru jednobarevné povlečení a dolů na matraci vzorované napínací prostěradlo. Výsledný efekt vás mile překvapí,“ radí specialista Michal Kempa z českého e-shopu goldea.cz. Vzorované prostěradlo kombinujte s jednobarevným povlečením. Vypadá to krásně, nevšedně a originálně.

Mixování barev a vzorů může být někdy záludné. Je dobré si ujasnit pravidla a triky, díky kterým bude výsledek působit hravě a zároveň harmonicky.

  1. Zvolte barevný tón

Barva je skvělým sjednocujícím prvkem. Pokud si nejste jisti, zvolte neutrální tóny krémově bílé, šedé a béžové. Je to skvělý základ pro každou ložnici. Máte-li rádi výraznější barvy, nebojte se začít rovnou s nimi. Neznamená to, že vše musí mít dokonale stejný odstín, stačí se jen držet v různých odstínech stejné barvy.

  1. Řiďte se vzorem

Dalším způsobem, jak zajistit dokonalé souznění ložního textilu, je řídit se vzorem. Pokud máte výrazně barevné vzorované prostěradlo, nechte jej hrát v ložnici hlavní roli. Povlečení pak laďte do barev daného vzoru. Celek tak bude působit sladěně, ale přitom hravě.

  1. Méně je více

I ti odvážnější z nás by měli v určité chvíli zvolnit. Držte se pravidla, že maximálně 60 % prostoru místnosti mohou tvořit vzory. Zbytek už musí být jednobarevný. Pokud máte vytapetovanou jednu ze stěn odvážnějším motivem, při výběru textilu už volte raději vizuálně umírněnější kousky. Naopak, pokud se nábytek vaší ložnice nese v minimalistickém duchu, nebojte se odvážných kombinací divokých vzorů.

Tip: Vzorovaná prostěradla zakoupíte na Goldea.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ložní povlečení naopak”

Napsat komentář