Rubriky

Probuďte vnitřní sílu svých vlasů

Řada Première od značky Kératase se zrodila z netušeného vědeckého objevu, který ukázal, že vápník obsažený ve vodě zesiluje následky poškození vlasů. Tento poznatek nám umožnil vytvořit řadu, která nejprve vlasy zbaví vápníku a poté je obnovou keratinových vazeb opraví. Řada Première vlasy opravuje do ještě větší hloubky, a ještě dlouhodoběji než kdykoli předtím. Motto značky Kérastase You Dare, We Care nabývá s uvedením řady Première té největší pravdivosti. Ztělesňují ho i nadále naše ambasadorky, Emily Ratajkowski a Ebonee Davis, které inspirují k plnému a odvážnému vyjadřování sebe sama dnes i v budoucnu.

Vápník není váš spojenec

Usazování vápníku na povrchu vlasových vláken a mezi šupinkami kutikul může být příčinou tvrdosti a matného vzhledu vlasů. Vybavte si skleničku s bílými stopami po kapkách zaschlé vody – přesně tak se vápník usazuje na vlasových vláknech a asi chápete, proč to není příliš žádoucí.

Vápník může pronikat až do keratinové vrstvy, do hloubky vlasů, které v důsledku toho mohou postupem času ztrácet poddajnost, začnou křehnout a snadněji se lámou, a to zvlášť pokud byly chemicky upravované. Tomu se pak říká odolné poškození – je to poškození, které se neustále vrací. Voda je pro nás dobrá, ale vlasům může škodit. Ve vodě, kterou si umýváte vlasy, je vysoké množství vápníku, a ten je pro vlasy jako kryptonit. Když se nahromadí, může způsobit trvalé poškození vlasů.

PREMIÈRE, nová obnovující vlasová péče s dvojím účinkem, zbavuje vlasy přebytečného vápníku, který způsobuje lámavost. Obnovuje poškozené keratinové vazby.

Jak probíhá odvápnění vlasů

Ženy potvrzují, že ať používají jakoukoli péči, vlasy se znovu a znovu poškozují. Problém spočívá v hromadění vápníku z vody na vlasech, které vede k oslabení vlasů. Značka Kérastase našla správnou kombinaci kyseliny citronové (odstraňuje vápník) a glycinu (opravuje poškození), která dává řadě Première její sílu. Kyselina citronová má při 3% koncentraci molekulární strukturu se třemi rameny, která na sebe vážou vápník, zachycují ho a odstraňují. Glycin v 5% koncentraci je dostatečně malý, aby pronikl do nejhlubších vrstev vlákna a obnovil sílu vlasu.

Radikální inovace

Značka Kérastase se při vývoji inovativních řešení nejčastějších problémů s vlasy opírá o špičkový výzkum. Řada Première obsahuje tu nejvyšší koncentraci čistých kyselin, jaká kdy byla použita v produktech značky Kérastase, a využívá ji k odstraňování usazenin vápníku z vlasových vláken a k obnovení jejich původní kvality.

Vysoce účinné receptury

Tajemství průlomových účinků produktů řady Première spočívá v synergickém působení kyseliny citronové odstraňující vápník a regeneračního účinku glycinu v kombinaci s 8% koncentrací kyselin spolu s peptidy uzavírajícími povrch vlasového vlákna.

Předšamponová péče odstraňující vápník a obnovující kvalitu vlasů, která definuje řadu PREMIÈRE

CONCENTRÉ DÉCALCIFIANT ULTRA-RÉPARATEUR

Je určena pro všechny typy poškozených vlasů. Pomáhá zbavovat vlasy vápníku a redukovat odolné poškození. Proniká hluboko do vlasových vláken a pomáhá odstraňovat nahromaděný vápník. Pomáhá obnovit přerušené vazby v keratinových řetězcích.

Způsob použití:

Aplikujte dostatečné množství na mokré vlasy před použitím šamponu, vmasírujte do délek.

Nechte působit 5 minut. Neoplachujte a naneste šampon Première přímo na vlasy jako další vrstvu. Poté vlasy umyjte.

Použijte Première Fondant nebo Masque.

Další přípravky z řady PREMIÈRE:

BAIN DÉCALCIFIANT RÉPARATEUR

Obnovující šampon odstraňující vápník z vlasů

FONDANT FLUIDITÉ RÉPARATEUR

Obnovující kondicionér pro nepoddajné vlasy

MASQUE FILLER RÉPARATEUR

Obnovující a vyplňující maska proti lámání vlasů

SÉRUM FILLER FONDAMENTAL

Obnovující termoochranné sérum proti krepatění

HUILE GLOSS RÉPARATRICE

Obnovující olej pro intenzivní lesk

CONCENTRÉ LIQUIDE RESURFAÇANT

Koncentrovaná péče odstraňující vápník a obnovující povrch vlasového vlákna

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Probuďte vnitřní sílu svých vlasů”

Napsat komentář