Rubriky

Noční regenerační sérum pro vlasy

V rutině péče o pleť figuruje kyselina hyaluronová jako složka, která je zodpovědná za hydrataci a dočasné vyplnění pleti. Ale věděli jste, že může prospívat i vlasům? Kyselina hyaluronová je ingredience, kterou budete chtít vyhledat a vyzkoušet! Nové PENETRAITT Overnight Repairing Serum od značky SEBASTIAN PROFESSIONAL poskytuje okamžitou hydrataci a vyplňuje suché, poškozené vlasy. Zařaďte jej do své noční péče o vlasy!

Jak to funguje?

PENETRAITT noční regenerační sérum s kyselinou hyaluronovou a niacinamidem proniká do hloubky vlasů a pomáhá je opravovat, zatímco spíte. Výsledkem jsou vyplněné, hebké a hladké vlasy připravené na styling bez limitů.

Co to je?

Noční pečující kúra pro opravu vlasů.

Složení:

Kyselina hyaluronová a niacinamid.

Co získáte?

  • Okamžitá hydratace pro suché a poškozené vlasy.
  • Hloubková oprava vlasu.
  • Vlasy vypadají a jsou na dotek hebké a revitalizované. Styling je druhý den ráno daleko snazší.

Způsob aplikace:

Naneste 3 až 5 dávek do dlaní. Rovnoměrně naneste od středních délek ke konečkům vlasů. Pročešte a nechte působit přes noc. Neoplachujte. Po probuzení jsou vlasy připravené na styling.

Produktová řada Penetraitt:

Objevte řadu PENETRAITT pro extra péči chemicky ošetřených vlasů. Šampon čistí a posiluje poškozené vlasy a zanechává je pružné a plné života. Kondicionér dodává poškozeným a mdlým vlasům hloubkovou péči a usnadňuje jejich následné rozčesávání. Maska napravuje a posiluje chemicky upravované vlasy. Noční sérum proniká do hloubky vlasu a pomáhá je opravit zevnitř. Pro extra silný, hedvábně měkký styl. Tak směle do toho a hrajte si se svými vlasy, jak chcete!

Instagram: @wellaczsk, @studiowellapraha

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Noční regenerační sérum pro vlasy”

Napsat komentář