Rubriky

Velikonoční výzdoba pro váš byt

Blíží se nejkrásnější svátky jara. Namalujte vajíčka, pověste věnec a do velikonočních motivů oblékněte i svůj byt – nezapomeňte na ubrusy, běhouny na stůl, prostírání, polštáře i závěsy.

Barvami jara jsou odstíny symbolizující nový život – žlutá, zelená a svěží oranžová. A z motivů dominují kuřátka, housátka, zajíci a vajíčka. To už jste měli tolikrát, viďte? Tak zkuste pro letošní rok nově a netradičně modrou a vyberte si motiv s modrými malovanými kraslicemi a růžemi. Český e-shop s bytovým textilem Goldea nabízí široký výběr hotových výrobků pro váš domov a také látek, z kterých vám zručné švadlenky ušijí za pár dní vše podle vašeho přání. Stačí si jen vybrat velikonoční dekor látky a rozhodnout se, co vše si s tímto vzorem chcete pořídit.

Tipy na velikonoční vzory

Velikonoční látku s motivem malovaných modrých kraslic se zlatými a světle tyrkysovými růžemi na bílém podkladu najdete na povlacích na polštáře, na ubrusech, prostírání i závěsech. Pevná kvalitní španělská látka LONETA – 55% bavlny a 45% polyesteru.

Vybrat si můžete i další velikonoční vzory a výrobky z nich – jedná se o vysoce kvalitní a hladkou 100% bavlnu, s vysokou gramáží, příjemnou na dotek s kvalitním a stálobarevným potiskem.

Dekorační tipy jednobarevné – v sytě žluté barvě nebo zelené barvě. Je vyrobená z pevné dekorační látky LONETA (55% bavlna a 45% polyester) s vysokou gramáží.

Více informací a tipů na www.goldea.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Velikonoční výzdoba pro váš byt”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *