Rubriky

Odměna za pěkné vysvědčení

Jak odměnit malé školáky? Dárky mají rádi malí i velcí, a když navíc slouží jako motivace, je to ideální odměna za vysvědčení Pokud si nevíte rady, co holkám a klukům za vysvědčení vybrat, přinášíme několik zajímavých tipů, se kterými bude postaráno o skvělou zábavu.

Kamarád do kabelky

Roztomilé zvířátko CUTEKINS MINI v kabelce může malé slečny doprovázet na všech cestách a výletech. Dívky si mohou vybrat ze 4 různých kabelek, ve kterých se ukrývá jednorožec, koťátko, štěňátko anebo koťátko s jedním rohem. Pak už jen stačí vyrazit ven a zábava může začít.

Tajuplný kornout

Tento speciální kornout v sobě místo sladkostí ukrývá krásné plyšové zvířátko COCO SURPRISE, které děti okouzlí na první pohled. Na dně kornoutu se navíc ukrývá ještě malé překvapení v podobě baby zvířátka z paměťové pěny, které taky nezkazí žádnou legraci. Děti si mohou vybrat ze dvou populárních sérií – Rainbow a Fantasy. V každé z nich najdou šest různých zvířátek.

Maxi příšera

Flexi Monster má novinku, kterou jsou FLEXI MOSTER MAXI. Žádné příšerky, jde o příšery ve dvojnásobné velikosti! Děti si mohou vybrat ze 3 figurek – Vlkodlak, Frankenstein či Mumie.

Strážce snů

Jsou hebcí, měkoučcí a roztomilí. Přesně takoví jsou plyšáci z nové čtvrté série DREAM BEAMS. Děti se s nimi mohou mazlit a přitulit, což ocení především před usnutím. Navíc díky speciálním vláknům všechna zvířátka svítí ve tmě, takže se s nimi děti budou cítit v bezpečí v postýlce, ale třeba i na cestách Na výběr je z 10 charakterů: Holub Bernard, Koala Kelly, Tučnák Arthur, Sob Robert, Sova Odile, Lední medvěd Mike, Slon Ellen, Ovce Shelly, Motýl Beatrice a Delfín Dominik. Jakého si oblíbí vaše ratolesti?

Dárky zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Odměna za pěkné vysvědčení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *