Rubriky

Společnými silami proti lupům

S problémem lupů se v tuto chvíli potýkají dvě miliardy žen z celého světa, přičemž pouze 17 % z nich používá přípravky na vlasy proti lupům. Hledají totiž řešení v regálech drogerií, kde na ně čekají přípravky proti lupům s nevábnou parfemací a agresivním složením plným chemikálií. Neřeší hlavní příčinu lupů, a proto přinášejí jen krátkodobou úlevu, a navíc způsobují padání vlasů. Značka Kérastase spojila výhody nejmodernějších vědeckých poznatků se vskutku luxusní a zkrášlující péčí o vlasy a vytvořila řadu produktů Symbiose, poskytující účinnou a bezpečnou zbraň proti lupům respektující individuální potřeby uživatelů.

Řada Symbiose je výsledkem více než desetiletého vědeckého výzkumu a přináší zcela nové hranice boje proti lupům: na buněčné úrovni působí hlouběji než dosavadní přípravky. Značka Kérastase zjistila, že rychlost obnovy buněk je na pokožce hlavy s lupy dvakrát rychlejší než u zdravé vlasové pokožky. Odumřelé kožní buňky se proto na pokožce hromadí a stávají se viditelnými. Tyto šupinky se nazývají lupy. Řada Symbiose vychází z vědeckého výzkumu bioafinity a využívá ty nejlepší možné účinné látky v péči o pokožku. Díky tomu dokáže pokožku hlavy nejen okamžitě zbavit lupů, ale zároveň reguluje rychlost buněčné obnovy, a přináší tak dlouhodobé řešení problému s lupy.

Po více než 30 letech výzkumu značka Kérastase zjistila, že zdrojem lupů je ve skutečnosti zrychlená buněčná obnova, probíhající v pokožce hlavy. Tento stav, vyvolaný různými vnitřními i vnějšími faktory, ovlivňuje zdraví vlasové pokožky i samotných vlasů a má samozřejmě dopad i na vzhled a sebevědomí lidí, kteří tvorbou lupů trpí. Pokožka hlavy se stejně jako kůže kdekoli jinde po těle neustále obnovuje: zbavuje se odumřelých buněk a tvoří nové. Nové buňky z nejhlubších vrstev pokožky hlavy putují na povrch, kde vždy po dvou týdnech vytlačí staré buňky ven. Za normálních okolností se tyto odumřelé buňky snadno odloučí od pokožky hlavy při mytí šamponem a nejsou ve vlasech vidět.

Stres, únava, hormonální změny a agresivní vlivy z vnějšího prostředí mohou způsobit množení mikroorganismu s latinským názvem malassezia restricta, který se na pokožce hlavy šíří na úkor jiných, prospěšných mikroorganismů. Pokožka hlavy se tak dostává do nerovnováhy a dochází k poškození ochranné funkce kožní bariéry, která následkem toho ztrácí schopnost chránit pokožku před agresivními vnějšími vlivy. Dochází tak k dehydrataci pokožky a oxidaci kožního mazu. To následně vede k zánětům a nepříjemným pocitům. Pokožka hlavy je ve stavu ohrožení, a proto v boji proti agresivním vnějším vlivům zrychlí rytmus obnovy buněk. Nové buňky se začnou tvořit dvakrát rychleji, nemají čas řádně dozrát a do svrchní vrstvy pokožky hlavy se dostávají dříve, než se stihnou oddělit od sousedních buněk. Odumřelé buňky se pak hromadí na povrchu, slepují se a vytvářejí viditelné nánosy lupů a šupinek.

Řada Symbiose se opírá o pádné vědecké důkazy, a je tak schopna dosáhnout silného účinku proti lupům na buněčné úrovni. Reguluje rychlost buněčné obnovy pokožky hlavy a zároveň vyživuje a zdokonaluje vlasy. Čistá a zdravá pokožka hlavy je nejen základem krásných vlasů, ale i sebevědomého života.

Účinné složení:

Luxusní složení s jedinečnou synergií účinných látek zajišťuje okamžitou a dlouhodobou ochranu proti lupům. Klíčem k řešení problému s lupy, které přináší značka Kérastase, se staly vědecké poznatky o buněčné obnově.

Řada Symbiose vychází z vědeckých poznatků o bioafinitě a kombinuje tři klíčové složky cílící na lupy v jejich samotném zárodku: ve vlasové pokožce. Exfoliační peeling ihned účinně odstraní viditelné šupinky a zároveň ničí neprospěšné mikroorganismy, čímž podporuje množení prospěšných bakterií obývajících ekosystém vlasové pokožky. Pomáhá tak udržovat vlasovou pokožku v rovnováze a zabraňuje další tvorbě lupů. Všechny tyto výhody jsou doplněny skutečně účinnou péčí o vlasová vlákna a dovedeny k dokonalosti smyslovým zážitkem z povzbuzující, svěží, moderní vůně, která potěší smysly.

Citrusová vůně řady Symbiose nabízí přesně tu dávku sebevědomí, po které moderní žena touží. Vytvořili ji francouzští parfuméři Nicolas Beaulieu & Frédérique Terranova. Úvodní tóny této jiskrné, šťavnaté vůně tvoří svěží mandarinka a krvavý pomeranč. Luxusní zážitek z vůně podtrhují květy jasmínu s jemně pikantními tóny chilli papričky. Její jemný dotek potěší doslova každého.

Přípravky řady Symbiose:

Luxusní pečující řadu tvoří šest produktů odrážejících přání a potřeby všech těch, kdo se potýkají s lupy. Součástí je i revoluční dvojice produktů na den a noc, které okamžitě odstraňují lupy a dlouhodobě regulují rychlost buněčné obnovy.

Buněčná exfoliace MICRO-PEELING CELLULAIRE

S 1,9% kyselinou salicylovou s pirokton olaminem a kyselinou salicylovou bain crème anti-pelliculaire s pirokton olaminem a kyselinou salicylovou.

Čisticí buněčný šampon proti lupům BAIN PURETÉ ANTI-PELLICULAIRE

S pirokton olaminem a kyselinou salicylovou.

Hydratační buněčný šampon proti lupům BAIN CRÈME ANTI-PELLICULAIRE

S pirokton olaminem a kyselinou salicylovou.

Zklidňující buněčný kondicionér usnadňující rozčesávání vlasů FONDANT APAISANT ESSENTIEL

S kyselinou salicylovou a prebiotiky.

Intenzivní revitalizační vlasová maska MASQUE REVITALISANT ESSENTIEL

S kyselinou salicylovou a skvalanem.

Intenzivní obnovující noční sérum proti lupům SÉRUM CELLULAIRE NUIT ANTI-PELLICULAIRE INTENSIF

S pirokton olaminem, kyselinou salicylovou a prebiotiky.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Společnými silami proti lupům”

Napsat komentář