Rubriky

Péče o ruce jako v tureckých lázních

Přeneste se své mysli na Blízký východ a pečujte o svoje dlaně jako v tradičních tureckých lázních. Turecká značka PIELOR vyrábí ty nejoblíbenější krémy na ruce. Praktické balení je tak akorát velké, aby vám dostatečně dlouho vydrželo a pohodlně se vešlo do každé tašky či kapsy.

Složení všech krémů bylo vyvinuto s ohledem k namáhané pokožce rukou, která dostává neustále opravdu zabrat. Krémy obsahují glycerín a další pečující složky jako bambucké máslo, arganový olej či keratin, které podporují regeneraci, a při pravidelném používání mají prokazatelný anti-agingový efekt. Výživné složení se rychle a lehce vstřebává a nezanechává pokožku mastnou a lepivou. Na výběr je celkem ze tří kolekcí a několika vonných variant, které vám skutečně navodí atmosféru pravých tureckých lázní či rozkvetlé exotické zahrady.

PIELOR HAND CREAM NARCISSUS

Krém na ruce Narcissus pomáhá chránit pokožku před vnějšími vlivy a zjemňuje vaše ruce svou jemnou strukturou, která nezanechává lepkavý pocit. Zázračný arnikový olej chrání vaši pokožku. Poskytuje vašim rukám nezbytnou denní péči díky zvlhčujícím účinkům glycerinu. Pociťte na pokožce osvěžující vůni Narcissus.

Dostupné exkluzivně ve FAnn parfumeriích a na fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče o ruce jako v tureckých lázních”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *