Rubriky

Pro spokojená miminka

Ikonická značka Aviril, mladší sourozenec Alpy, byla zaregistrována v říjnu 1927 a od té doby už 95 let poctivě slouží miminkům, dětem i dospělým. Původně šlo pouze o dětský zásyp, který záhy doplnil dětský olej a krém. Dnes je nejúspěšnějším produktem dětský olejíček blankytně modré barvy, který ročně zaplní jeden milion lahviček. Stal se symbolem spokojeného dítěte, které kouká z jeho etikety a oblíbili si ho i dospělí. Je pro ně příjemným retro pohlazením s hojivými účinky.

Dětský olej podle lékopisné receptury zpočátku vyráběli v lékárně Františka Schnöblinga a teprve o něco později přešla produkce do Alpy, kde se vyrábí dodnes.

Aviril dětský olej s azulenem má typickou světle modrou barvu, se kterou se snoubí nezaměnitelná vůně. Jeho receptura vychází z léčivých účinků heřmánku a jeho schopností zklidňovat pokožku. Jemně ji promazává, chrání její povrchovou vrstvu a tím ji dělá odolnější. Preventivně brání vzniku opruzenin nebo lišejů, na které miminka často trpí.

Aviril dětský olej je ideální k ošetření pokožky obličeje i těla. Funguje jako jemné pohlazení a přispěje k pohodě miminka. A co navíc? Výborně se hodí také do koupele. Stačí pár kapek a pokožku koupel tolik nevysuší.

Lahvičce, kterých z linek ALPY ve Velkém Meziříčí sjede ročně 1 milion, se říká Velmezka. Pro olej je stejně typická jako jeho blankytná barva. A i když je trochu retro, nebo právě proto, ji maminky milují.

 

 

Aviril Dětský zásyp s azulenem má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek.  Zásyp zmírňuje svědění, ulevuje podrážděné pokožce a působí proti opruzeninám stejně jako Aviril dětský krém s obsahem zinku. Ochranný krém vytváří na pokožce bariéru a tím mírní podráždění, které exkrementy mohou vyvolat. Obsažený extrakt z heřmánku, vitamin E a panthenol zklidňují pokožku a napomáhají regeneraci.

Více ne www.alpa.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro spokojená miminka”

Napsat komentář