Rubriky

Dopřejte si podzimní proměnu

Toto roční období má ale jedno obrovské plus. Je to ideální čas na komplexní proměnu vlasů od barvy až po střih. Nahrává tomu i počasí a oblékání. V létě se potíme a účes nedrží, v zimě sněží a nosíme čepice. Právě na podzim můžeme své vlasy ukázat v jejich největší kráse. Toužíte po výrazné změně? Nebo jen menší úpravě, nové barvě či zajímavém střihu? Pojďte do toho právě teď! A stačí opravdu málo. Skvělý střih, zářivá barva, která k vám ladí a ošetřené a vyživené vlasy. A je z vás úplně jiná žena!

Pokud uvažujete nad trendy technikami barvení ombré nebo balayage, je podzim ideální. Po létě jsou vlasy vyšisované od sluníčka, barvení bude pro kadeřníka jednoduší a pro vlasy méně náročné v rámci zesvětlování. Pokud nechcete radikálnější změnu barvy, ideální je přeliv, který vlasy nenamáhá, ale naopak je vyživí a zanechá lesklé. Právě takové se používají v salonech Klier. Šetrné, hydratační přelivy Igora Vibrance od Schwarzkopf Professional.

V salonu také pomůžou s regenerací po létě unavených, suchých a zničených vlasů. Dopřejte si novinku – ošetření s vysoce koncentrovanými séry Fusio-Dose Booster od Kérastase. Zkušený kadeřník vybere druh séra na míru potřebám vašich vlasů. Je to rychlá a intenzivní péče s dlouhodobým efektem, která už za 5 minut viditelně zlepší kvalitu vašich vlasů. Účinné látky proniknou přímo do vlasového vlákna a ošetří nejvíc poškozená místa.

Dopřejte si dokonalou podzimní proměnu vlasů a účesu. Přijďte do kteréhokoli ze salonů Klier vše nezávazně a zdarma zkonzultovat a poradit se. Salony jsou k vašim službám 7 dní v týdnu a navíc bez objednávání! Nabízí profesionální a moderní kadeřnické služby, profesionálně vyškolené kadeřníky a příjemné ceny. Všechny potřebné informace najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte si podzimní proměnu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *