Rubriky

Pro vlasy, které volají o pomoc

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure, která je již dostupná v kadeřnických salonech. Od srpna je pak řada k dispozici i v online prostředí a u partnerů značky. Září je věnováno veškeré komunikaci na finální spotřebitele.

Řada Instacure aktuálně zaměřila svou pozornost na problém číslo jedna: extrémně namáhané vlasy. Tento problém ještě prohlubují náročné procedury, jako jsou styling, pravidelné foukání, kulmování nebo žehlení, ale také pobyt ve smogovém prostředí, chlor a dlouhodobý stres. „Není žena, která se s problémem poškozených vlasů v důsledku každodenního stylingu účesu nepotýká. Na hřebenu si dennodenně najdeme velké množství polámaných konečků vlasů. Proto je řada Instacure ideální společník do každé ženské koupelny. Ve 3 krocích posílí oslabené vlasy a redukuje tak lámavost oslabených a křehkých vlasů,“ vysvětluje Andrea Babicová, produktová manažerka značky Matrix.

Výsledkem jsou vlasy postrádající sílu i lesk, vlasy citlivé a lámavé. Právě těm je určena kompletní vlasová řada Matrix Instacure, která všem typům vlasů poskytuje následující benefity:

  • Okamžitě vyplňuje porézní místa.
  • Šetrně odstraní nečistotu a usazeniny.
  • Proteinová složka vlasy chrání a vyživuje.
  • V jediném okamžiku připraví vlasy na následnou péči.
  • Výsledkem jsou zdravější, hladké a poddajné vlasy.

Bohatý koktejl tekutých proteinů vytváří kolem vlasu ochranný štít a zároveň dokáže posilnit oslabené vlasové vlákno. Vyplněním porézních míst se vlasy stávají hladkými a poddajnými. Matrix Instacure je tudíž profesionální vlasovou službou, dostupnou všem.

Kompletní rutina Instacure se skládá z čisticího šamponu Matrix Instacure proti lámavosti vlasů, vyživujícího balzámu Matrix Instacure s maximem tekutých proteinů a vitaminového spreje Matrix Instacure s provitaminem B5. „Tato řada skvěle doplňuje nabídku péče pro klientky. Většina žen si stěžuje na rychle odrůstající vlasy u hlavy, ale neviditelný nárust délky a slabé, roztřepené konce. Instacure řada je skvělým řešením pro tento problém. Díky růžové barvě obalu a dokonale vyladěné parfemaci je tato řada navíc lákavá a oblíbená,“ dodává Monika Vítková, kadeřnice a školitelka značky Matrix.

Pravidelným používáním pečující rutiny Matrix Total Results Instacure se stanou namáhané vlasy až o 60 % silnější, poddajné a hebké. A především – mohou nekomplikovaně a zdravě růst.

Více naleznete na www.loreal.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro vlasy, které volají o pomoc”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *