Rubriky

Roztomilé účesy pro prvňačky

Začala vaše malá slečna chodit do první třídy? Pak byste změně v jejím životě měli přizpůsobit i její účes. Určitě si už připadá jako velká slečna, tak se můžete inspirovat stylem dospělých, aby vypadala jako maminka. Navíc je důležité dětské vlásky zkrotit, zejména pokud jsou dlouhé, aby nepřekážely, když se holčička bude soustředit na první školní úkoly.

Ideální a nejjednodušší je stáhnout vlasy do hladkého ohonu. Pokud jsou vlásky kratší nebo polodlouhé a nejdou stáhnout do culíku, poohlédněte se, jaké sponky a další vlasové ozdoby má vaše dítko ve své šperkovnici. Někdy stačí jen stočit (nebo zaplést) pramínky kolem obličeje a zasponkovat. Polodlouhé vlásky už nabízejí možnost využít nějaké styly zaplétání – klasický, rybí nebo francouzský copánek. Může být jeden, ale i dva a nemusíte splétat všechny vlasy. Stačí zaplést jen část a vyvarovat se tak toho, že se copánek začne během dne rozplétat.

Můžete také vytvořit jeden nebo raději dva roztomilé drdůlky, případně je dozdobit nějakou gumičkou nebo sponkou. Nebo je možné z delších vlasů přímo vytvořit mašli. V případě vlnitých vlásků někdy postačí prostá čelenka. Další tipy a návody na vytvoření účesů pro malé školačky najdete například na https://g3fashion.com.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Roztomilé účesy pro prvňačky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *