Rubriky

Povznášející dámská vůně

Představujeme novou vůni PERFECT EAU DE TOILETTE od Marc Jacobs. Tato zářivá květinová vůně, která doplňuje soubor vůní Perfect Eau de Parfum a Perfect Intense, oslavuje sílu být věrný sám sobě. Stejně jako původní vůně, která byla celosvětově uvedena na trh v červenci 2020, je i PERFECT EAU DE TOILETTE inspirována osobní mantrou Marca Jacobse: „Jsem dokonalý takový, jaký jsem.“ Povznášející a radostná vůně přináší svěží olfaktorický aspekt a intimnější interpretaci bytí podle pravidla: #PerfectAsIAm.

PERFECT EAU DE TOILETTE nabízí nefalšovaný pohled na to, jak být vnímán jako své pravé já. Kampaň je působivou oslavou individuality, osobní pravdy a autenticity, v níž vystupuje celá řada talentů. Hovoří o své vlastní víře v opravdovou sebelásku. Při natáčení v New Yorku se renomovaný módní fotograf Juergen Teller a kreativní režisérka Katie Grand vrátili na scénu Marca Jacobse a tentokrát vytvořili minimalistické pozadí v jemných odstínech, aby vynikla kontrastní krása herců a nechali jejich jedinečné osobnosti a mladistvý optimismus vyzařovat skrze příběh #PerfectAsIAm.

Parfumérka Domitlle Michalon-Bertier ze společnosti IFF vytvořila svěží a jasnou interpretaci původní uklidňující květinové vůně, která je nově pojata jako kytice bílých narcisů s nečekaným nádechem moderních tónů, včetně růžového pepře a truskavce. Výsledkem je zářivá, radostná, čistá a uklidňující květinová vůně s dřevitým základem a elegantním finišem.

Design PERFECT EAU DE TOILETTE je osvěženým pojetím původního flakonu a obalu, který byl vytvořen ve spolupráci se samotným Marcem Jacobsem a obsahuje elegantní směs nečekaných prvků. Tvar flakonu je inspirován ženskostí a půvabem, s klenutými rameny a pozlaceným krčkem. V horní části je křišťálový broušený uzávěr korunován eklektickým sortimentem nesourodých přívěsků, aktualizovaných v oslnivé kombinaci chladných zelených a modrých odstínů, které si pohrávají s průhledností a texturou, v kombinaci s kovově stříbrnými a světle zlatými akcenty. Uvnitř je džus vůně vyveden v jemném zeleném odstínu, který odráží svěží, čistou a povznášející atmosféru nové vůně. Vnější obal, který doplňuje flakon, má jedinečnou pastelově zelenou barvu s perleťovým povrchem v kontrastu s elegantními stříbrnými prvky a živou ilustrací od newyorského umělce Jackyho Blue, která podtrhuje barevnost a texturu nové kampaně.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Povznášející dámská vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *