Rubriky

Vyzkoušejte pixel art

Škola se sice pomalu rozjíždí, ale to neznamená, že je zábavy a hraní konec. Naopak. Co jiného dělat za odměnu za školní snahu než si vydechnout u toho, co děti baví. Pro tyto chvíle odpočinku mohou rodiče dětem nabídnout kreativní zábavu v podobě pixel art. A kdo z dětí má navíc rád Minecraft, toho stoprocentně nadchne možnost tvořit ve skutečnosti svůj kostičkový obraz s Pixel Hobby mozaikami. Své dílo děti mohou pak hrdě nosit na školním batohu v podobě v podobě poznávacího štítku nebo klíčenky.

Skládání mozaiky z různých materiálů a tvarů patří odedávna k základním dětským hrám. Baví děti všech věkových kategorií, tato hra rozvíjí jemnou motoriku, představivost, soustředění a trénuje tolik potřebnou trpělivost. Nejmenším dětem patří do rukou mozaiky větších rozměrů, u školních dětí jsou pak oblíbené mozaiky drobnějších rozměrů jako jsou například mozaiky korálkové, zažehlovací. Baví jak holky, tak kluky. Příjemnou a bezpečnější alternativu, která nepotřebuje k dokončení mozaiky žehličku, přináší právě Pixel Hobby.

Pixelové mozaiky od Pixel Hobby si oblíbí i rodiče. Skládání mozaiky může být zábava pro celou rodinu. Jednotlivé pixely najdete v arších, které skládáte, buďto podle návodu nebo dle své fantazie do základních transparentních destiček různých tvarů. Tím vytvoříte vlastní obrázky. Děti si vytvoří vlastní originální klíčenky, visačky na batohy nebo drobný dárek pro jejich první dětskou školní lásku.

Skládání pixelů je ideální pro začátečníky, kteří si vyberou snadnější varianty obrázků, tak i pro ty zkušenější, kteří si můžou z pixelů vytvořit celý obraz. Pixely se nemusí lepit, žehlit, ani nijak namáčet, a přesto drží velmi pevně. Jsou vyrobeny z bio-plastu, který je recyklovatelný. Skládání z pixelů je vhodné pro děti od 6 let a raději pod dohledem dospělé osoby, aby nenapadlo děti pixely ochutnat.

Pixelové mozaiky Pixel Hobby s různými motivy pro kluky i holky seženete na e-shopu Manumi.cz. https://www.manumi.cz/pixel-hobby/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vyzkoušejte pixel art”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *