Rubriky

Šperky inspirované oceánem

Návrhářka Terezie Trusinová svou kolekci plavek doplňuje výraznými šperky. Organické tvary šperků, inspirované přírodou, se staly velkým trendem letošního léta, který bude pokračovat i v příští sezoně. Jednobarevné plavky jsou dokonalým pozadím pro kreativní hru s doplňky. Terezie Trusinová dotahuje plážové outfity k dokonalosti díky šperkům, které spojují třpyt zlata, průzračnost skla a něžnou perleť.

Křehká krása náušnic Gold Glass s detaily z broušeného skla je nadčasová. Stejně jako v plážovém baru se bude skvěle vyjímat na rodinné oslavě nebo na skleničce s kamarádkami. Anebo raději zvolíte hravé řetízky náušnic Gold Waterfall, jejichž odlesky se zvýrazní při každém pohybu hlavy?

Řetízkový náramek Gold Marine střídá přirozené tvary nepravidelných sladkovodních perel se zlatými korálky a přívěskem evokujícím tvar mušle. Vezměte si ho jako magický talisman všude tam, kde potřebujete rozptýlit od všednosti a vnést do každodenního života prázdninovou uvolněnost.

Unikátní náramek Gold Star, který obemkne vaše zápěstí jako mořská hvězdice, je šperkem, který zvýrazní křehkost paží, přitáhne pohledy a rozproudí konverzaci. Jednoduché černé šaty se v jeho společnosti rázem promění v oslňující večírkový outfit.

www.terezietrusinova.com

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Šperky inspirované oceánem”

Napsat komentář