Rubriky

Voňavý podpis

V roce 2020 značka Montblanc vkročila do nové kapitoly dámských vůní Montblanc Signature. Ženy tak našly způsob, jak vyjádřit samy sebe a svůj výjimečný charakter. Název vůně, zakotvený v dědictví výroby psacích potřeb Montblanc, byl připomínkou toho, že jen málo věcí je více osobitějších, jedinečnějších a výraznějších než jejich podpis. Pero v ruce a inkoust na papíře je trvalým otiskem ženské osobnosti a identity. Cesta Montblanc Signature v roce 2023 pokračuje uvedením novinky Montblanc Signature Absolue, která je jiskřivá, zářivá a intenzivní.

Kompozice vůně

Vůně se otevírá bohatými ovocnými akordy mandarinky a hrušky Williams, smíchané s růžovým pepřem, které odhalují jiskřivou ženskost. Srdce vůně se otevře jako zářivá a opulentní kytice tuberóz, doplněná o akordy exotické ylang ylang. Gurmánský charakter fazolí tonka se setkává s dřevitými tóny cedrového dřeva a dodává Signature Absolue lahodnou intenzitu, doplněnou smyslností zlatého jantaru.

Tuberóza, ylang a fazole tonka ingredience pocházejí od LMR, společnosti, která spolupracuje s lokálními výrobci po celém světě na získávání čistých, přírodních a udržitelných ingrediencí s přísným étosem naprosté transparentnosti, a zároveň podporuje environmentální management, udržitelný rozvoj a místní komunity.

Brilantnost zlatého flakonu vůně

Zářivá a jasná vůně Signature Absolue čerpá z dalšího důležitého prvku z dědictví Montblanc, a to zlata. Hrot, který je duší ikonických psacích potřeb Montblanc, je ručně vyráběný právě z tohoto vzácného kovu. Je to tento jemný detail, jež inspiroval parfuméry k navržení nové zářivé kompozice, evokující dokonalost tohoto rafinovaného zlatého detailu, který je nadčasově spjatý se značkou.

Skrz fasetované sklo flakonu vyzařuje parfémová voda podobná zlatu. Znak na čepici podtrhuje značku Montblanc s naprostou vzácností. Vnější krabička je pokryta jasným a teplým zlatem s jemným vzorem Saffiano, který evokuje luxusní kožené zboží savoir-faire v Maison Montblanc. Jeho jasnost a vzácnost kontrastuje s jednoduchostí hladkého bílého pruhu, podepsaného ručně psaným logem Signature Absolue.

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Voňavý podpis”

Napsat komentář