Rubriky

Vsaďte na růžovou síťovku

Kdo sleduje módu, ví, že barvou letošního roku se stala Viva Magenta. Karmínově růžová tak letos ovládne nejen oblečení, ale i módním doplňkům. Kabelka, nákupní taška nebo vzdušné rukavice v této barvě by proto neměly chybět v žádném šatníku.

Po pastelových barvách přišel zvrat – letošnímu jaru vévodí pestrá, optimistická a veselá Viva Magenta. Za barvu roku 2023 ji vyhlásila společnost Pantone Color Institut. Nový favorit v sobě nese odstíny karmínové, fialové a růžové. „Jedná se o fuchsiový odstín, který je přesně mezi růžovou a červenou. Pro tuto příležitost jsme spolu s českými návrháři vytvořili speciální kategorii limitované edice, kde zákazníci najdou nákupní síťové tašky, ale i designové kousky právě v odstínech magenty. Ta ale není jedinou barvou, která bude hitem letošního jara. Vedle plné a syté magenty dál pofrčí jednoznačně pastelové odstíny jako fialová, žlutá až hořčicová a pudrová,“ přiblížila jarní trendy Karolína Pechová, zakladatelka společnosti Netty (donedávna známé jako Česká síťovka).

Bez své kabelky neodejde většina žen z domu. Do módy se ale vrací i další doplňky, které byly roky zapomenuty. Letos na jaře to jsou elegantní rukavičky. „Doplňky podtrhnou krásně barevné kombinace a kontrasty. My jsme pro tuto příležitost vsadili na produkt, kterým je síťová taška s vnitřní všitou pružnou kapsou. Jedná se o síťovku v barvě magenta, vnitřek je šedý, což dává magentě ještě víc vyniknout. Horkou novinkou jsou kožené rukavičky se síťkou navrchu. Tyto rukavice si u nás zákaznice mohou objednat na míru – vedle velikosti je možné vybrat si i barevnou kombinaci a sladit tak rukavičky s ostatními módními kousky,“ řekla Karolína Pechová.

Viva Magenta je sama o sobě velmi výrazná. Jak ji nakombinovat s ostatními barvami, aby to nebylo přehnané? „Pro ty, kdo mají rádi kontrasty, se magenta může sladit se zelenou nebo mentolovou. Pro příznivce monodramatických odstínů lze barvu hezky kombinovat se světle růžovou, béžovou nebo šedou,“ popsala Karolína Pechová.

Trendem je i variabilita módních doplňků. Díky vyměnitelným popruhům může jedna síťovka zastat roli elegantní kabelky i nákupní tašky. „Toto jaro jsme vsadili na kolekci Switch, kdy si můžete nakombinovat spodní díl síťovky nebo kabelky a k tomu si vyberete ucha. Ta máme k dostání ve dvou provedeních, buď kratší na předloktí, nebo klasicky přes rameno. Materiál, který na madla používáme, je bavlna, kůže a padákové reflexní šňůry. Všechny komponenty dokonale sedí, jeden den tak můžete vyrazit na nákupy se síťovkou s bavlněnými uchy a druhý ji přeměnit ve stylovou kabelku s koženými doplňky,“ uzavřela Karolína Pechová.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vsaďte na růžovou síťovku”

Napsat komentář