Rubriky

Farmářky do městské džungle

Ovečkárna se spojila s legendární značkou Baťa, aby společně daly vzniknout kvalitním a pohodlným farmářkám Woolee. Ty spojují tradiční design, prvotřídní kůži a ovčí vlnu. Nestárnoucí farmářky už dávno nejsou jen pracovní obuví, teď jsou součástí vysoce módních outfitů a farmářky Woolee jsou toho důkazem.

 

Farmářky, které původně vznikly jako pracovní obuv, si díky své odolnosti a zároveň pohodlnosti získaly silnou pozici i mezi botami na túry a pobyt v přírodě. Postupem času se z nich stal také módní hit, který doplňuje outfity nejen do městské džungle.

Ovečkárna, e-shop s produkty z ovčí vlny a dalších přírodních materiálů, ve spolupráci s tradičním výrobcem obuvi Baťa připravila novinku do chladných dnů v podobě stylových farmářek Woolee. „Propojení úspěšného ryze českého e-shopu Ovečkárna s tradičním tuzemským výrobcem obuvi Baťa s více než stoletou historií se nám zdálo jako skvělý projekt, který se určitě bude dále rozvíjet,“ popisuje Miroslav Kusbach, výrobní ředitel ze společnosti Baťa.

Novinka od Ovečkárny zachovává tradiční design, ale zároveň boty doplňuje o teplou a huňatou výplň z ovčí vlny, která zajistí vysoký komfort a teplo. Tato unikátní obuv je vhodná pro různé aktivity – od práce na venkově po volnočasové aktivity a výlety v náročném terénu. Své místo ale najde také jako módní doplněk k trendovým outfitům. „Tento typ obuvi v naší nabídce doposud chyběl. Jedná se o kvalitní botu, která se stala ikonou. Rozhodli jsme se spojit tuto stylovou botu s naší ovčí vlnou, která v zimě zajistí absolutní komfort a huňaté teplo. Jedná se limitovanou edici, která bude dostupná jen v omezeném množství,“ říká Ondřej Machala, CEO Ovečkárny.

Farmářky Woolee jsou navrženy tak, aby přinášely pohodlí a spolehlivost po celý den, bez ohledu na to, kam je životní styl jejich majitele zavede. Tato tradiční, přesto trendy kotníková obuv nabízí bezkonkurenční kombinaci stylu, funkčnosti a pohodlí. Za finálním designem novinky stojí spolupráce interního produktového týmu Ovečkárny s externím studiem Creepy a firmou Baťa. Na výrobě se ve všech fázích výroby podílí cca 65 pracovníků. Výroba 1 páru kvalitních huňatých „farmářek“ trvá zhruba 116 minut. A denní produkce je cca 550–650 párů obuvi.

Ovečkárna tyto boty představuje pod svou novou značkou Woolee, která nahrazuje dosud používaný název Vlnka. Subbrand Woolee začala Ovečkárna používat pro všechny své huňaté výrobky z ovčí vlny na všech trzích, kde působí.

Farmářky Woolee zakoupíte na www.oveckarna.cz nebo v kamenných prodejnách Ovečkárny. Nový obchod byl otevřen ve středu 23. srpna 2023 v hlavním městě na Národní 38.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Farmářky do městské džungle”

Napsat komentář