Rubriky

Soutěž o lístky na FOR BEAUTY

Milí čtenáři, 
jelikož se blíží veletrh FOR BEAUTY, který se koná v pražských Letňanech ve dnech 8.-9. dubna a náš magazín je partnerem, připravili jsme pro vás soutěž o lístky právě na FOR BEAUTY!

Letní trendy pod taktovkou Káji Pavlíčka. Módní stylista na pódiu diváky seznámí s módními trendy a s novinkami v oblasti kosmetiky. Ukáže Módní policii v praxi. Bude představena nová revoluční laserová technologie pro péči o pokožku a spousta dalších zajímavostí. Diváci se opět mohou těšit na finalisty soutěže Muž roku, herečku Báru Fišerovou a další zajímavé osobnosti.

Zazpívají zpěvačka a herečka Yanna a finalistka Superstar Adéla Krejdlová. Nebude chybět ani vystoupení dětských mažoretek.

Hrajeme celkem o 30 vstupenek a soutěžní otázka zní:

Páteční program s názvem „Třpytivé léto s vůní… “ od 13.00 – 15.00 uvádí?

a) Jan Čenský
b) Kája Pavlíček
c) Miroslav Šimůnek

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@jomagazin.cz, předmět: beauty22 . Hrajeme do 7. 3. 2019. Vyhrává každá 100. odpověď. Prosím, uveďte adresu. Výherce informujeme emailem. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

A pozor, zůstaňte s námi, sleduje nás na facebooku nebo na našich stránkách. Protože v rámci veletrhu FOR BEAUTY jsme pro vás připravili další soutěže o spoustu krásných a hodnotných cen.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Soutěž o lístky na FOR BEAUTY”

Napsat komentář