Rubriky

Jaro v trendy botách

Letošní jaro je ve znamení zajímavých tvarů a barev. Pohodlí, elegance, barvy a nezvyklé tvary, tak by se dalo shrnout jaro 2021.

Žabky a páskové boty jsou jedním z hlavních trendů. Zkuste žabky zdobené, třpytivé nebo naopak klasické. Tenké i široké pásky z kůže či látkové provedení, vše je dovoleno. Otevřené boty jsou také ideálním způsobem,  jak mimo jiné ukázat i dokonalou pedikůru..

Boty na vysoké platformě jsou dalším kouskem, který nesmí chybět ve vašem botníku. Jsou ideální, pokud potřebujete přidat pár centimetrů do výšky a prodloužit postavu. Platforma může být jednobarevná nebo plná fantazie s výraznými vzory.

Výrazná špička, to je další hit, bez kterého se letos neobejdete. Tento styl se výborně doplňuje například k sukni, kalhotám, ale i šortkám. Zvýrazní vaší ženskost a přidá na eleganci.

I boty letos hýří barvami a zdobením. Pastelové odstíny růžové, modré, zelené, béžové či lila. Jste li trochu konzervativní, zůstaňte u klasické bílé nebo černé i ty jsou k vidění v trendech pro letošní jaro. A pokud najdete pár se zlatým řetízkem, máte vyhráno, trefíte hned dva trendy najednou.

Nikdy, ale nezapomeňte na to, že boty musí být hlavně pohodlné.

Tak hurá, v trendy botkách do slunného jara.

S úctou váš Kája Pavlíček

kaja.pavlicek@funnylifestyle.cz

Zdroj: net

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jaro v trendy botách”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *