Rubriky

Převezměte kontrolu na svou blond

Máte blond vlasy a trápí vás, že si neudrží ten krásný chladný blond odstín, který vám kadeřník vytvořil? Značka Redken představuje novou řadu COLOR EXTEND BLONDAGE, která vám zaručí tu nejlepší péči o barvené blond vlasy, aby byly lesklejší, silnější, bez žlutých odlesků, jednoduše perfektní!

Šampon a kondicionér Color Extend Blondage s ultrafialovým pigmentem, komplexem tří aktivních ingrediencí (aminokyselinou, kyselinou citronovou, maleinovou) a pšeničným proteinem vlasy neutralizují, vyživují a zároveň jim dodávají lesk a ochranu.

 

Šampon a kondicionér COLOR EXTEND BLONDAGE

Obsahují ultrafialový pigment, pšeniční protein a komplex tří aktivních ingrediencí, které blond vlasy posílí a rozjasní v jednom kroku. Ultrafialové pigmenty zase pomáhají uchovat studenou blond barvu bez nežádoucích žlutých a oranžových podtónů.

Zpúsob použití: Používejte ideálně oba přípravky jako komplexní péči. Pro aplikaci si připravte vhodné rukavice. Šampon aplikujte na mokré vlasy, napěňte a opláchněte. V případě potřeby opakujte. Pro maximální efekt nechte působit 3-5 minut. Následně naneste kondicionér na šamponem umyté vlasy. Nechte působit 3-5 minut a opláchněte.

Přípravky profesionální vlasové péče Redken zakoupíte v kadeřnických salonech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Převezměte kontrolu na svou blond”

Napsat komentář