Rubriky

Ponožky, nebo kozačky? Ponožkové kozačky!

Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak v této sezoně jsou IN! Jde o textilní obuv, vyráběnou z dokonale přiléhavého materiálu, která těsně obepíná kotník i lýtko. Vzhledem tyto kozačky skutečně připomínají ponožky a také se obdobně i obouvají. Většina modelů je opatřena vysokým podpatkem a půvabně prodlouženou špičkou, takže dokážou přitažlivě štíhlou nožku, a ještě přidat pár centimetrů na výšce.

Ponožkové kozačky mají různý vzhled i výšku holeně – jsou kotníkové, do půli lýtek, nebo až ke kolenům, metalické, černé nebo sytě červené – volba je jen na vás. Podtrhněte svoji ženskost kotníkovými modely na vysokém jehlovém podpatku. Rozbijte šeď ulic a rozjasněte podzimní vzhled ponožkovými kozačkami v sytých barevných odstínech. Staňte se femme fatale v designových ponožkových kozačkách z limitované online kolekce od značky Deichmann.

Přemýšlíte nad tím, k čemu je nosit? Nejlépe vyniknou v kombinaci s kratšími kalhotami, skinny džínami, šaty či sukní. Skvěle oživí jakýkoliv kancelářský či městský outfit! Nenechte se zaskočit ani prvními mrazíky a pořiďte si tuto obuv ve variantě kozaček s vyšší holení.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ponožky, nebo kozačky? Ponožkové kozačky!”

Napsat komentář