Rubriky

Vyletněte svoje nožky

Jaro je obdobím očisty a regenerace a tu si zaslouží i naše chodidla. Už proto, že jde o nejvíc zatěžované místo na našem těle. Ne vždy padnou boty jako ulité a chůze tak dokonalá, že naše nohy vyváznou bez otlaků. Přichází čas vyletnit nožky a připravit je do otevřených sandálků. O chodidla a odstranění otlaků i zbytnělé kůže se spolehlivě postará Pedik krém a balzám a ti, které trápí nadměrné pocení, určitě uvítají Pedik Antiperspirant.

Pedik pečuje o vaše nohy

Nesprávné držení těla, stejně jako nevhodná obuv, vedou k nesprávnému rozložení tlaku na chodidlo a tím vzniku otlaků. V místech vysoké zátěže dochází k deformitám a zbytnění kůže, jejichž následkem je bolestivý pohyb a nesprávné držení těla.

Na místě je včasná prevence, tedy pravidelná péče o chodidla. Pokud se stane automatickou součástí každodenní hygieny, máte vyhráno a Pedik vás přesvědčí, že každý krok může být lehčí.

ALPA Pedik, krém s včelím voskem, vitaminem E a panthenolem zabraňuje zbytnění pokožky a tvorbě otlaků na nohou. Díky jeho zvláčňujícím účinkům udržíte pokožku nohou pružnou a měkkou, a to i na silně zatěžovaných místech chodidel. A co navíc?  Nožky příjemně provoní.

Specialistou na otlaky a ztvrdlou kůži na nohou je ALPA Pedik ve formě balzámu. Základem je bambucké máslo a včelí vosk s lanolinem, které vydatně promastí a změkčí zbytnělou kůži. Vitamin E pak urychlí hojivé procesy a regeneraci kůže v místech jejího popraskání. Balzám použijte na noc, aby jeho působení bylo co nejdelší.

Pedik udrží nohy v suchu

V uzavřené obuvi se zapotí noha skoro každému, vlhko pak podporuje vznik bakterií a na problém je zaděláno. Plísně mají vlhko rády, rychle se rozšiřují a zbavit se jich není snadné.

Antiperspirant Pedik ve spreji udrží nohy v suchu a tím zabrání propocení obuvi i zápachu. Je účinnou prevencí proti kožním onemocněním nehtů i kůže a udrží vaše nohy ve zdravém prostředí.

Rychleschnoucí sprej proti pocení nohou obsahuje chlorohydrát hliníku-nejúčinnější látku s dlouhotrvajícím antiperspiračním účinkem. Omezuje nadměrné pocení a tím udržuje hygienu nohou i obuvi. S Pedikem zůstanou nohy v suchu a bez zápachu.

Více informací na www.alpa.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vyletněte svoje nožky”

Napsat komentář