Rubriky

Barva pro překrytí prvních šedin

Přirozená barva plná lesku od L’Oréal Paris pro překrytí prvních šedin, to je semi-permanentní barva Casting Natural Gloss. Vydrží až 28 umytí a díky snadné a rychlé aplikaci si s ní poradí i každý začátečník.

L’Oréal Paris přichází s novými barvami pro lesklé, zářivé a hebké vlasy všech typů. Casting Natural Gloss jsou šetrné k vlasové pokožce a jejich složení je z 90 % přírodního původu, bez amoniaku a bez silikonu, obohacené o hloubkově vyživující med. Vlasy jsou po aplikaci lesklé, hebké na dotek a plné života.

Barvu ocení především ti, kdo narazili na první šediny a chtějí je rychle a jednoduše zakrýt. Bez ohledu na to, zda jde o vlasy barvené, melírované nebo nebarvené, Casting Natural Gloss si poradí a po 4 snadných krocích zanechávají vlasy zářivé, zdravě vypadající a bez šedin.

Zvolenou barvu stačí smíchat, aplikovat, vmasírovat, po chvíli spláchnout a vlasy ošetřit kondicionérem. Vlasy si nově získanou zářivou barvu udrží až po dobu 8 týdnů či 28 umytí a postupně se vymyjí do svého původního přirozeného odstínu. Díky tomu odpadávají nepříjemnosti se vzniklými odrosty.

Vzhledem k široké paletě 10 odstínů je po vymytí možné vyzkoušet další z barevných variant a postupně najít takovou, která nejlépe vystihuje vaši osobnost.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Barva pro překrytí prvních šedin”

Napsat komentář