Rubriky

Buďte krásná na cestách

Nechte se inspirovat beauty lookem i modely pro jaro a léto 2023 představenými na EMPORIO ARMANI Fashion Show, která se uskutečnila koncem září v Miláně.

S otevřenou myslí a svobodným duchem se člověk může vydat na cestu napříč světovými metropolemi i do hlubin vlastní fantazie. Pro značku Emporio Armani, jejíž název naznačuje eklekticismus a schopnost snadno kombinovat protiklady, je cestování zásadní ingrediencí. Beauty look krok za krokem podle Lindy Cantello, světoznámé make-up artistky značky Giorgio Armani: „Když cestujete po celém světě, stačí vám v kosmetické taštičce jen pár věcí – bílé stíny a tužka na rozjasnění očí po dlouhém letu, tvářenka a balzám na rty, které vám znovu dodají svěží barvu, přidejte průhledný rozjasňovač, ať vám lichotí sluníčko, a můžete vyrazit.“

Krok za krokem

Pleť: Připravte pleť pomocí CREMA NERA REVISCENTALIS META CONCENTRATE. V závislosti na typu pleti použijte pro zdravý a přirozeně matný vzhled pouze POWER FABRIC CONCEALER, nebo POWER FABRIC+ FOUNDATION. Tváře jemně rozjasněte pomocí LIP MAESTRO v odstínu #501 „Casual Pink“ v případě světlejší pleti nebo LIP MAESTRO v odstínu #405 „Sultan“ v případě tmavší pleti.

Oči: Naneste NEO NUDE A-BLUSH v odstínu #50 na celý ovál víčka a konečky prstů jemně zapracujte okraje, aby splynuly s okolím. Díky mobilní laboratoři Armani beauty Lab, která obsahuje řadu bází a pigmentů, vytvořila Linda Cantello přímo na místě speciální směs vysokého lesku a bílé barvy. Tuto na míru vytvořenou směs pak nanesla na nadočnicový oblouk a zapracovala směrem k vnější straně spánku a horní části lícní kosti.

Rty: Do rtů jemně vklepejte trochu LIP MAESTRO ve stejných odstínech – #501 pro světlejší pleť nebo #405 pro tmavší pleť.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Buďte krásná na cestách”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *