Rubriky

CC krém chrání a sjednocuje pleť

Značka Matis Paris představuje CC krém RÉPONSE COSMAKE-UP NUTRI-CC s SPF 10, který sjednotí a ochrání vaši pleť. Stačí jednou vyzkoušet a přípravek se stane vaším nepostradatelným pomocníkem v každodenní péči o pokožku. K dostání je v síti FAnn parfumerií a na fann.cz.

Složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky. Při kontaktu s kůží se pigmenty uvolňují a přizpůsobí se odstínu pleti, takže ji dokonale sjednotí a zároveň i opticky vyhladí. Bílá barva krému se při kontaktu s pletí mění v tělovou. Bambucké máslo a makadamový olej vyživují pokožku a doplňují hydrataci. Odstín se sjednocuje a tvář je navíc účinně chráněna filtrem SPF 10 proti negativním složkám UV záření.

Klíčové ingredience:

Zapouzdřené pigmenty využívají technologii změny odstínu. Bílé mikročástečky obsahují uvnitř barevnou bázi, která se uvolňuje v momentě vlastní aplikace na pleť.

Bambucké máslo je přírodní látka bohatá na triglyceridy a vitaminy, která má regenerující a vyhlazující účinky. Na vrací pokožce hedvábnou jemnost a navíc ji i do hloubky hydratuje.

Makadamový olej nezanechává pocit mastnoty, je proslulý svým vyživujícím, hydratačním a zjemňujícím účinkem. Hodí se pro všechny typy pleti, včetně mimořádně citlivé.

Sluneční filtr s ochrannou SPF 10 na bázi organických komponentů účinně chrání pokožku před UV paprsky.

Způsob aplikace:

Ráno naneste malé množství krému do dlaní a jemně rozetřete na celý obličej a krk, pohyb veďte od středu do stran. Aplikujte coby denní hydratační krém pro normální a smíšenou pleť nebo použijte na denní krém pro suchou pokožku.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “CC krém chrání a sjednocuje pleť”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *