Rubriky

Čisticí krém pro zralou a suchou pleť

SUPER ANTI-AGING CLEANSING CREAM z laboratoří Dr. Barbary Sturm je jemný čistící krém, který šetrně odstraňuje z pleti nečistoty, make-up a nezanechává pocit suchosti. Obsahuje účinné látky, které pronikají do těch nejhlubších vrstev v pleti. Působí proti stárnutí, intenzivně hydratují, a vytváří na pleti ochrannou bariéru proti znečištěnému životnímu prostředí. Jeho vyživující a bohaté složení je vhodné pro zralou a suchou pleť.

Čisticí krém SUPER ANTI-AGING CLEANSING CREAM vyživuje a hydratuje pleť, čímž zabraňuje jejímu stárnutí. Účinně odstraňuje make-up a zároveň chrání jemné pH pleti. Chrání před znečištěným prostředím a jemným prachem. Regeneruje kožní bariéru. Podporuje obnovu buněk a zpevňuje pleť.

Účinné látky:

Ceramidy – přirozené složky v naší pokožce, které s přibývajícím věkem ubývají

Bambucké máslo – podporuje buněčnou bariéru a pomáhá při regeneraci

Meruňkový olej – má zklidňují a regenerační účinky

Panthenol – má silné hydratační, zjemňující, změkčující (vytváří ochrannou bariéru na povrchu pleti a zabraňuje tak ztrátě vody) a zklidňující účinky

Vitamin E – antioxidant, který zabraňuje stárnutí pleti

Extrakt z brutnáku lékařského – působí protizánětlivě

Slunečnicový olej – podporuje hojení pleti a regeneruje ji

Rostlinné aminokyseliny

Způsob používání: Pro odlíčení make-upu naneste krém na pleť a jemně jej rozetřete po celém obličeji. Přidejte vlažnou vodu, dokud se nevytvoří mléčná emulze, a poté důkladně opláchněte. Vyhněte se očnímu okolí. Výsledkem je svěží a zdravá pleť, připravená na další péči.

K dostání ve FAnn parfumeriích a na fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Čisticí krém pro zralou a suchou pleť”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *