Rubriky

Dětský den o trochu dříve…

Sweet Delight, společnost specializující se na výrobu dezertů, rozdala přes 600 kusů dortů do dětských domovů po celé České republice ve spolupráci s Nadačním fondem Veroniky Kašákové. Tyto dorty jsou ručně vyráběny s použitím pouze těch nejkvalitnějších surovin a jsou oblíbené nejen u dospělých.

 „Jsme hrdí, že také můžeme přispět tím, že nabídneme naše dezerty také dětem, které to v životě určitě neměly lehké,“ řekla Lucie Králová, marketingová manažerka Sweet Delight. „Doufáme, že tato malá gesta pomohou rozjasnit den a přinést úsměv na tvář dětem, které se v dětských domovech nacházejí.“ Tato iniciativa Sweet Delight byla radostně uvítána nejen dětmi, ale i všemi „tetami“, které se s láskou o své svěřence starají. „Všichni si sladkou odměnu, za jejich úsilí a přispění k řádnému chodu domova, zaslouží,“ dodává Králová.

Sweet Delight se specializuje na výrobu dezertů a nabízí širokou škálu produktů, včetně dortů, cheesecaků, muffinů a minicheesecaků. Pod značkou Dortie´s připravuje všechny své sladkosti ve spolupráci s prověřenými dodavateli těch nejkvalitnějších surovin. Zákusky neobsahují žádné náhražky ani umělé či zdraví škodlivé látky, a navíc jsou bez konzervantů. Dorty vydrží čerstvé díky moderní technologii kryogenního zamražení, která dezertům neubere ani kousek     na jejich plné a opravdové chuti. Nad celým procesem drží dohled jedni z těch nejlepších cukrářských mistrů, a to je také garance jejich vysoké kvality a skutečně nebeské chuti.

Více informací na www.sweetdelight.eu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dětský den o trochu dříve…”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *