Rubriky

Dopřejte si hřejivou masáž

Na podzim se tělo snaží vyrovnávat teplotní změny a často reaguje zvýšenou ztuhlostí. Nemusí se o vás zrovna pokoušet nějaký virus, a přesto se necítíte dobře. Naštěstí si můžete pomoci sami, stačí vyzkoušet osvědčené tipy, jak rozproudit krev a zlepšit si náladu. Nejlépe se zahřejete pohybem, ale existuje i řada jiných receptur. Zajděte do sauny, uvařte si zázvorový čaj, jezte jídla, která zahřívají, jsou to třeba vajíčka, koření, horké polévky a další. Dejte si teplou solnou koupel nebo si dopřejte zahřívací masáž.

S hřejivým konopným balzámem od ALPY ji zvládnete sami a budete překvapeni, jak se vám uleví. Prohřeje pokožku, svaly i klouby, rozproudí krev a zbaví tělo nepříjemné ztuhlosti.

Konopný balzám ALPA obsahuje konopný olej, který v kombinaci se zázvorem, rozmarýnem, skořicovou silicí, kafrem a dalšími bylinami podporují prokrvení. Tím snižují napětí tkání, podporují jejich regeneraci a vrací jim pružnost.

Mírně analgetické účinky balzámu pomáhají celkovému uvolnění. Po jemné masáži oceníte příjemný pocit prohřátí i citelnou úlevu.

Více informací na www.alpa.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte si hřejivou masáž”

Napsat komentář