Rubriky

Dvojice vůní (nejen) pro zamilované

Ať už jste zamilovaní delší dobu nebo se chystáte vrhnout do pořádného žhavého randění, správná vůně je vaším esem v rukávu. Ne nadarmo se říká, že právě vůně nebo parfém odráží osobnost každého nositele. Parfém má zvláštní moc. Dokáže změnit náladu, ovlivnit chování druhých, ale i přinášet emoce nebo vzbudit vášeň a touhu. Jak ale vybrat tu správnou vůni, aby zaujala váš vysněný protějšek?

Výběr parfému je totiž poměrně složitá věc, a stejné je to i s jeho správnou aplikací. Pokud vás nadchl ten, kterým se navoněl někdo ve vašem okolí, ještě to neznamená, že „sedne“ i vám – parfém voní na každém trochu odlišně. Nezapomínejte na to, že každý parfém tvoří harmonický celek a budete-li užívat současně jiný přípravek, dojde k disharmonii, která může vyvolat nepříjemný dojem.

Držte se pravidel, která vám pomohou k dosažení správného výsledku:

  1. Vůni si vybírejte dle své povahy a instinktu, teprve pak z vás udělá někoho výjimečného. Toto pravidlo platí i při výběru parfému pro váš protějšek. Sportovnější vůně vybíráme sportovním typům, elegantní pro skutečné gentlemany nebo dámy, cool vůně pro pohodáře.
  2. Vůni aplikujte na pulzní body, celý krk, dekolt a do vlasů.
  3. Noste vůni vždy při sobě a během dne ji kdykoliv použijte.

Valentýnský tip:

Nezapomeňte se navonět předtím, než půjdete do postele. Nejenže to rozvášní váš protějšek, ale budete se sami cítit sexy a neodolatelně.

Pro elegantní pár:

Parfémová voda bugatti v sobě nese duši skutečného italského dolce vita! Je plná životního elánu a elegantní smyslnosti.

Pro vášnivé milovníky:

Vůně Replay LOVERS je hra kontrastů a spojení mezi ženským a mužským světem. Nepřehlédnutelná červená barva pak vytváří pevné pouto mezi pánskou a dámskou vůní.

Pro sexy hráče:

Dvojice vůní Playboy You 2.0 Loading For Him & For Her je inspirovaná prostředím populárního esportu. Pohrajte si se svým protějškem.

Pro vyznavače randění a svobody:

Tom Tailor FREE to be vnese do vašeho života osvobozující přístup. Vzdává hold individuální svobodě i v partnerském vztahu.

Pro temperamentní městskou lásku:

Dvojice originálních vůní Dicora Urban Fit vás nechá snít a možná vás i inspiruje k neobvyklým zážitkům uprostřed kosmopolitních metropolí. V jejich kompozicích je obsažena sama esence měst a vzrušení.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dvojice vůní (nejen) pro zamilované”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *