Rubriky

Esence mužského sebevědomí

PHANTOM od Rabanne zosobňuje ikonickou esenci mužského sebevědomí, které je poháněno magnetickou aurou. Tato vůně byla vytvořena pro krále, který vládne noci a jemuž není možné odolat. Letos Rabanne odhaluje odvážnější a silnější vůni PHANTOM Intense, intenzivní parfémovanou vodu. Když den pomalu odchází a pařížská obloha se zbarvuje do tmavě modré, ta nejodvážnější inkarnace PHANTOMU se rozvoní novým hypnotickým vzrušením.

PHANTOM Intense pokračuje ve vývoji PHANTOM man a zároveň vstupuje na novou olfaktorickou hranici se svěžejším, silněji aromatickým nádechem.

PHANTOM Intense, vytvořený z výjimečných ingrediencí celosvětově uznávaných parfumérů Paula Guerlaina, Juliette Karagueuzoglou, Anne Flipo a Dominque Ropiona, se vymyká očekávání a definuje novou tvář silné mužnosti.

Jemná a krémová: živá levandule v úvodu vůně ustupuje opulentní vanilkové kompozici a odhaluje svůdné dřevité tony. Nečekaný, odvážný prvek pomerančových květů přináší svěží aspekt, který dělá tuto vůni jedinečnou a neodolatelně svěží.

Aby zachytila vaši tajemnou auru, nová aromatická, květinová a ambrová esence vůně PHANTOM Intense zahrnuje svěží tony citron, hřejivou a kořeněnou stopu kardamomu a šalvějového oleje. Přídavek pikantního rumového absolute přidává vzrušující nádech, zatímco cedrový olej a moderní tón mechu oživují vůni dřevitými a zemitými pocity smyslnosti.

Nový flakon PHANTOM zachycuje elektrizující energii a barvy soumračné Paříže, kdy se začíná stmívat a mizí poslední záblesky denního světla.

Phantom Intense, který přináší novou dávku odvážného ducha dobrodružství, je korunován zlatým lesklým uzávěrem na gradientním flakonu. Okamžitě upoutá pozornost a na první pohled vyjadřuje mužnost. Je zářícím symbolem tmavnoucího pařížského nebe.

Ambasador značky Rabanne Charlie Heaton zachycuje magnetickou energii a neodolatelnou auru muže PHANTOM. Charlie vládne soumraku s pařížským panoramatem za zády.

Vůně vstupuje do nové intenzivní kapitoly a PHANTOM skrze něj žije dál jako nebojácné vyjádření moderní mužnosti, které povzbuzuje ostatní, aby odhalili svou nejodvážnější stránku a odpoví na volání soumraku.

Po vytvoření prvního opusu PHANTOM, sebevědomé směsi energizující levandule, citronu a vanilky, rozšířil Rabanne loni řadu o PHANTOM Parfum: intenzivnější inkarnaci s příměsí levandule, vanilky a vetiveru pro muže, který přijal volání pařížské noci.

PHANTOM Intense posouvá hranice moderní mužnosti, je stvořen pro ty nejodvážnější a nejsmělejší muže, kteří žijí podle vlastních pravidel a poddávají se neodolatelnému volání nočního dobrodružství.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Esence mužského sebevědomí”

Napsat komentář