Rubriky

Festivalový look nejen na festivaly

Léto je tady a s ním i sezona festivalů. Tak na nic nečekejte a vybavte se několika parádními kousky pro dokonalý zážitek, třeba od značky F&F. Na venkovní akci je sázkou na jistotu denim, a to jak s ohledem na pohodlí, tak pokud jde o odolnost.

Stylově jednoznačně zaujmete v outfitech s mixem maskáčového vzoru, zajímavého potisku, květů a volánů, které rozhodně nesmí v létě chybět. Pokud preferujete ženskost, pak rozhodně sáhněte po rozevlátých maxi šatech s balonovými rukávy či odhalenými rameny, pro sportovnější look jsou super volbou lacláče, klidně jen s tílkem, případně košilí či praktickým body.

Máte pocit, že šaty na festival nepatří? Naopak! Budete se v nich cítit báječně, jen pozor na světlé barvy, které by mohly na venkovní akci snadno přijít k úhoně. Doporučujeme stylové etno vzory, denim, černobílou klasiku nebo přírodní barevné odstíny, které frčí, skvěle se kombinují, jsou praktické a leccos se na nich ztratí.

Kraťasy jsou absolutním festivalovým must-have, stejně jako overal. Je šik a vypadá skvěle, ať už se vypravíte kamkoli. Když doplníte sáčko nebo lehkou bundičku, místo sandálků nazujete balerínky či platformy, batůžek prohodíte za psaníčko, tak se obratem můžete z venkovního festivalu přesunout rovnou do víru velkoměsta, na večírek, nebo na koncert.

Pro více inspirace navštivte https://itesco.cz/ff/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Festivalový look nejen na festivaly”

Napsat komentář