Rubriky

Gurmánská vůně plná ženskosti

Calvin Klein Fragrances představuje toaletní vodu Euphoria, svěží a opojný přírůstek do pilíře vůní Euphoria. Nová dámská vůně s novou silou evokuje něžnou sílu mládí a smyslnosti, opět vzbuzuje vášeň a svobodu, jež jsou synonymem značky Euphoria.

Sladká, ovocná gurmánská vůně nabízí novou olfaktorickou interpretaci původní parfémované vody Euphoria a zároveň zdůrazňuje základní vlastnosti této kolekce vůní. Svěží a zároveň vzdušný džus vytvořený Loc Dongem, viceprezidentem, a Carlosem Benaïmem, mistrem parfumérem IFF, se otevírá tóny šťavnaté šumivé švestky. V srdci se rozzáří charakteristická zářivá orchidej, kterou rozjasňuje velkolepá růže, dodávající jí šťavnatou svěžest. Kompozici uzavírá lehounká stopa vanilky zjemněné kašmírem pro smyslný a sofistikovaný finiš. Dohromady tyto tóny vytvářejí návykový jantarový akord s výraznou hřejivostí a ženskostí.

Nový flakon má opět ikonický tvar, který je podpořen luxusním čirým sklem. To dává vyniknout úchvatnému růžovému nádechu vůně. Kovově růžové odstíny vnějšího obalu, připomínající ranní rosu, jsou doplněny ženskými fialovými nápisy, inspirovanými odstíny orchideje Euphoria. Tyto mladistvé barevné kódy a detailní povrchová úprava společně poskytují moderní nádech klasickému flakonu.

Kampaň přináší úchvatné snímky modelky Rebeccy Longendyke, tváře značky Euphoria.

Vůně je k dostání od 1. 3. 2023 ve vaší oblíbené parfumerii.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Gurmánská vůně plná ženskosti”

Napsat komentář