Rubriky

Technika French Glossing Bronze

Barvení odrostů, krytí bílých vlasů a oživení barvy jsou tři nejčastější služby, kvůli kterým přicházejí klientky a klienti do kadeřnických salonů. A díky L’Oréal Professionnel mají kadeřnice a kadeřníci jednoduchou a účinnou odpověď – oblíbenou profesionální techniku French Glossing, letos v novém pojetí bronze.

Novinka reaguje na žhavý trend bronze, který si v posledních letech oblíbili profesionálové i celebrity jak v oblasti líčení, tak také v barvení vlasů. Jedná se o dvoufázovou techniku, která kadeřnickým profesionálům umožňuje dosáhnout multidimenzionálního barevného efektu.

„French Glossing Bronze nabízí dokonalé barvení a krytí bílých vlasů u kořínků s tmavším odstínem, který se jemně prolíná s o dva tóny světlejším v délkách,“ vysvětluje Eva Virostková, technologická ředitelka L’Oréal Professionnel a dodává. „Přináší jemnou rovnováhu mezi teplými a studenými tóny. Výsledného efektu lze dosáhnout pouze v salonu od profesionálů.“

Nekonečná škála barevných kombinací

Společně s French Glossing Bronze představuje L’Oréal Professionnel také 6 nových boosterů – univerzálních čistých odlesků na kyselé bázi, které uspokojí všechna barevná přání:

NEUTRALIZACE nežádoucích odlesků,

INTENZÍVNĚJŠÍ požadované odlesky,

JEDINEČNÉ kreativní barevné výsledky na míru.

6 nových odstínů Dialight boosterů umožní kadeřnicím a kadeřníkům vytvářet nekonečné barevné kombinace. Výsledkem bude vždy dokonale prolnutý, přirozeně vyhlížející French Glossing bez přesycení, s viditelně lepší kvalitou vlasů, zářivým leskem a dlouhotrvající barvou.

Novinka French Glossing Bronze je dostupná pouze v Salonech Expert.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Technika French Glossing Bronze”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *