Rubriky

Hedvábný skinny šátek

Období art deco je v módě, architektuře a designu spojené se sytými barvami, geometrickými tvary a zlatými detaily. Kolekce Emerald od portugalské značky Vista Alegre využívá všechny tyto prvky a přenesla je výjimečně i mimo jídelní set. Stylovou opulenci 20. let nově najdete i na skinny šátcích.

Smaragdově zelený hedvábný šátek s ručně zlacenými detaily je elegantní a také nadmíru univerzální. Zapleťte jej do vlasů, uvažte kolem krku, přivažte na kabelku, na zápěstí či na klobouk, zkrátka využijte jej jako skvělý doplněk, který rozzáří váš denní i večerní outfit.

Kromě kolekce Emerald si můžete dopřát také hedvábný klenot v podobě šátku Paco Real, který vznikl díky spolupráci značky Vista Alegre s Národním palácem Ajuda a je inspirovaný porcelánem z 19.století.

Naopak kolekce Futurismo hledá modernitu a nečekaná spojení. A šátek Cannaregio se inspiroval pompézností a bohatou kulturou Benátek.

Užijte svou novou hedvábnou radost v podobě šátků z kolekcí Vista Alegre.  Prohlédnout si je můžete v prodejně Villeroy & Boch v domě U Nováků v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Hedvábný skinny šátek”

Napsat komentář