Rubriky

Ideální obuv na letní dny

Gelovky, nazouváky, sandály i dřeváky na podpatku – to všechno jsou tipy na zdravou chůzi v horkých letních dnech z Ovečkárny. Jsou vhodné pro každý typ počasí a všechny možné aktivity – na výlety, vycházky, cesty do práce i na nošení v práci, na dostaveníčka, na pobyt na chatě, na skok do zahrady.

GELOVKY jsou ideální na letní výpravy do města i do přírody. Gelová stélka se totiž přizpůsobí tvaru každého chodidla. A už od prvního došlápnutí si budou vaše nohy myslet, že jsou v peřince. Elastický nárt nebo pásky na suchý zip zaručí, že tenisky perfektně sedí i na noze s vyšším nártem. Gelovky mají širší špičku, díky které mají prsty dostatek prostoru. To ocení především dámy s takzvaným halluxem neboli vbočeným palcem.

SANDÁLY jsou tím nejlepším, co můžete zvolit. Nastavitelné pásky se suchým zipem nebo kovové přezky a hlavně ortopedická stélka pomáhá držet anatomický tvar chodidla a je příjemně měkká a vhodná i pro ty z vás, kteří trpí otoky chodidel. Sandály tak příznivě působí na kolenní klouby, kyčle a páteř. Dopřejte svým chodidlům zdravou obuv, kterou oceníte hlavně díky její pohodlnosti.

NAZOUVÁKY musí být pohodlné, aby se daly nosit i naboso a nebolely v nich nohy ani po několika hodinách. Můžete si vybrat anatomické korkové, gelové, kožené na klínku s vychytávkou pro halluxy nebo pro citlivé a otékající nohy.

DŘEVÁKY NA PODPATKU slaví letos velký módní návrat. Vypadají elegantně a navíc jsou i pohodlné.

Více na www.oveckarna.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ideální obuv na letní dny”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *