Rubriky

Jak zmírnit začervenání pleti

Stačí použít Toleriane Rosaliac AR korekční hydratační krém s neutralizujícím zeleným odstínem pro zmírnění začervenání pleti, novinku od značky La Roche-Posay.

Reaktivní citlivá pleť má často sklony k začervenání, diskomfortu či nepříjemným pocitům tepla. Může reagovat přehnaně na vnitřní i vnější faktory, jako jsou znečištěné ovzduší, klima, ale i aktivní látky v kosmetických přípravcích. Pro potřeby reaktivní pokožky nabízí značka La Roche-Posay přípravky ROSALIAC, které pomáhají začervenání zmírnit a posilují kožní bariéru. Nové tyto přípravky přecházejí pod řadu TOLERIANE určenou pro citlivou pleť se sklonem k alergiím. Díky tomuto sloučení bude řada TOLERIANE nabízet dermokosmetická řešení pro různé projevy citlivé pleti, včetně začervenání pokožky se sklonem k rosacee.

Pod řadou TOLERIANE se ROSALIAC přípravky nově rozrůstají o korekční hydratační krém TOLERIANE ROSALIAC AR, vhodný i pro pleť s rosaceou.

Novinka s neutralizujícím zeleným odstínem okamžitě zmírňuje začervenání, diskomfort i nepříjemné pocity tepla na pleti. Suché křehké pokožce dodává hydrataci a při pravidelném používání pomáhá po 1 měsíci předcházet suchosti kůže a snižovat zarudnutí.

Korekční hydratační krém TOLERIANE ROSALIAC AR je obohacen o vysoce koncentrovanou látku Sphingobioma, unikátní probiotickou frakci z termální vody La Roche-Posay, která obnovuje a vyrovnává funkci kožního mikrobiomu.

MIKROBIOM je neviditelný ekosystém bakterií na pokožce, jehož vyváženost napomáhá ke zdraví pleti. Má dvě funkce: posiluje kožní bariéru a zároveň napomáhá tomu, aby tato bariéra přehnaně nereagovala na vnější agresory. Mezi důvody, které vyvolávají rosaceu (růžovku), patří i nerovnováha kožního mikrobiomu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak zmírnit začervenání pleti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *