Rubriky

Vůně oroseného zeleného jablka

Nina by Nina Ricci, která byla uvedena na trh v roce 2006, je ikonou současné parfumerie. Je uložena ve flakonu ve tvaru jablka a je stále neodolatelná. Od té doby se ale kolekce vůní Nina Ricci rozrostla. Rouge, Nina Extra Rouge, Nina Fleur – a nyní i novou limitovanou edici Nina Nature – Nina Ricci nabízí celou škálu vůní, které jsou nyní k dostání na trhu. Mnoho jablek, z nichž si můžete vybírat.

Nina Ricci jde vždy s dobou a pro rok 2022 přijala ekologické cíle vyvinutím čistých a veganských vůní. Celá řada Nina je vyrobena z minimálně 90 % ze surovin přírodního původu.

Nina Nature je stejně lahodně zelená zvenčí jako zevnitř. Jako čerstvé jablko, které se třpytí v ranní rose, má ikonický flakon Nina ve tvaru jablka opálově zelený nádech. Jako symbol přírody, obepíná hrdlo provázek, zapečetěný monogramem NR. Flakon je složen ze 100% recyklovatelného a z 20% recyklovaného skla jako součást ekologického přístupu značky Nina Ricci.

Zelená květinová vůně

Směs přírodního extraktu z jablka Granny Smith a upcyklovaného italského citronu Nina Nature se otevírá osvěžujícím přívalem živé energie. Tóny srdce rozvíjejí sladkou opulentní kytici jasmínu a konvalinky. V základu vytváří vanilka a bílé pižmo hřejivý akord této svěží a jemné vůně.

Čisté, ekologické a přírodní suroviny

Nina Nature ztělesňuje čisté složení a ekologický přístup Niny Ricci k parfémům. Přírodní extrakt jablka se objevuje vedle charakteristického tónu upcyklovaného italského citronu. Tyto citrusové plody, upcyklované z potravinářského průmyslu, jsou použity od A až po Zet, aby poskytly maximální účinek a nulový odpad. Jsou šetrné k zvířatům, mají veganské složení, nejsou testovány na zvířatech a nemají žádný živočišný původ.

Ekologicky šetrné balení

Svěží a přirozený pocit se odráží i na vnějším obalu z hnědého kartonu ozdobeném nápisem a jarním zeleným jablkem, které ladí s flakonem uvnitř. V souladu s ekologickými cíli značky Nina Ricci, je krabička zmenšeného formátu vyrobena z papíru s certifikací FSC pocházejícího z udržitelných lesů.

K dostání výhradně v české síti parfumérií Marionnaud ve velikosti 80 ml.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně oroseného zeleného jablka”

Napsat komentář