Rubriky

Jarní tipy na péči o vlasy

Po dlouhé zimě bývají vlasy mdlé, suché a dehydratované. Věnujte jim proto právě v jarním období náležitou péči, kterou si zaslouží. Zastavte se do kadeřnictví Klier a dopřejte jim nový střih, barvu a pořádnou regeneraci.

Jarní tipy pro vaše vlasy ze salonů Klier:

  • Po dlouhých a chladných měsících mohou vlasy trpět suchostí a lámavostí. Dopřejte jim proto intenzivní péči v podobě salonního ošetření Fusio Dose nebo naprosté novinky – ošetření Premiére.
  • Pro domácí péči je skvělá hydratační řada Nutritive od Kérastase, která vlasům doplní vláhu a vyživí je.
  • Na jaře mnoho lidí trápí zvýšené padání vlasů. Příčinou mohou být i změny teplot a vlhkosti vzduchu. Zaměřte se na zdravou stravu plnou vitamínů a minerálů, které jsou pro vlasy nezbytné. S padáním může pomoci účinná řada Kérastase Densifique, která posílí vlasové kořínky.
  • Jaro je také ideální čas na změnu vzhledu, nový střih a barvu. Trendy v barvách na vlasy pro jaro 2024 zahrnují jemné pastelové odstíny, jako je růžová, mentolová nebo jemné od-stíny modré. Pokud preferujete něco odvážnějšího, můžete zvážit vyzkoušení neonových barev, pokud jste zastánci spíše přirozeného vzhledu, doporučujeme tzv. balayage efekt. U balayage si můžete vybrat mezi jasnými kontrasty, nebo jemným přechodem „tón v tónu“.
  • Dopřejte svým vlasům pravidelné návštěvy u kadeřníka. Stříhání konečků pomáhá udržovat zdravý vzhled vlasů a zabraňuje lámavosti. Navíc je to skvělá příležitost pro konzultaci s odborníkem ohledně péče o vlasy a výběru nejvhodnějších produktů právě pro vás.

Naprostá NOVINKA v salonech Klier: salonní ošetření Premiére

Pokud chcete vlasům dopřát opravdový jarní restart, vsaďte na naprostou novinku v kadeřnictví Klier, salonní ošetření Kérastase Premiére. Vlasy dokonale obnoví a zároveň je účinně zbaví nadbytečného vápníku, který se v nich usazuje. Aktivní složky obnoví keratinové vazby, regenerují vlas v hloubi i na povrchu a navrací vlasům 99 procent jejich původní síly! Výsledek stojí za to. Vlasy budou 4krát lesklejší a 10krát méně lámavé.

Kadeřnictví Klier najdete je na 33 místech České republiky. Nemusíte se objednávat, salonu jsou otevřeny 7 dní v týdnu. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jarní tipy na péči o vlasy”

Napsat komentář