Rubriky

Jemná kolagenová mlha

Kolagenová mlha Secret Veil je unikátní multifunkční produkt 4 v 1, tentokrát v praktickém balení s ultrajemným rozprašovačem, přesně do vaší kabelky. Během dne funguje jako super jemný hydratační sprej, který pleť povzbudí, rozjasní a vyrovná její tón. Použití mlhy je také ideální před nanesením make-upu. Její účinek je okamžitý! Je obohacena o vysoce účinné přírodní extrakty, které mají anti-aging účinky a zamezují vzniku pigmentových skvrn. Tato směs aktivuje buněčnou obnovu, podporuje tvorbu kolagenu, dodává hydrataci a celkově na pleť působí jako antioxidant.

Hlavní složkou kolagenové mlhy Secret Veil je přírodní kolagen nové generace natto guma, který je 10x účinnější než kyselina hyaluronová. Dalším pokladem v tomto produktu je tremella, tzv. sněžná houba. Tremella je považována za dar přírody a v tradiční čínské medicíně se využívá k vylepšení ženské krásy a stimulaci kolagenu.

Fermentovaná platina udržuje pleť dostatečně hydratovanou. Bojuje proti stárnutí, nabíjí ji a dodává pleti energii! O platině je známo, že ovlivňuje pokožku na buněčné úrovni, podporuje obnovu extracelulárního matrixu a zajišťuje pevnou, hladkou a mladistvě vypadající pleť.

Acerola obsahuje 65x vyšší hodnotu vitaminu C než pomeranč. Právě díky tomu má Acerola fantastický efekt na rozjasnění pleti a odstraňování pigmentových skvrn. Současně působí jako silný antioxidant a protivráskový komponent. Napomáhá kožním buňkám absorbovat železo a vápník, ale hlavně jim pomáhá vytvářet kolagen. Krásně zpevňuje kožní membránu, podporuje imunitní systém a látkovou výměnu v buňkách, zabezpečuje dostatečný přísun kyslíku a působí také antibakteriálně. Ve fermentované formě navíc pomáhá zmírňovat příznaky stárnutí a také podporuje tvorbu kolagenu v pleti, díky čemuž je pokožka pružná, neztrácí svou pevnost, tonus.

Aloe vera nejen hydratuje, dodává vlhkost a zklidňuje, ale obsahuje i velmi cenné enzymy, aminokyseliny, minerály, vitaminy, rostlinné glykosidy a antrachinony, které pomáhají z organizmu odplavovat toxické látky, proto je jedním z nejúčinnějších přírodních detoxikačních prostředků.

Kolagenová mlha Secret Veil:

  • podporuje tvorbu kolagenu
  • bojuje proti volným radikálům
  • zklidňuje pleť a detoxikuje
  • rozjasní pleť a redukuje pigmentové skvrny
  • regeneruje a obnovuje strukturu pleti
  • rychlá hydratace, celkové zlepšení zdraví pleti, vytvoření ochranné bariéry

Více informací: www.yageorganics.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jemná kolagenová mlha”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *