Rubriky

Britský kadeřník roku 2022 vyhlášen!

V pondělí 28. listopadu 2022 byly vyhlášeny výsledky prestižní kadeřnické soutěže British Hairdressing Awards, kterou sponzoruje značka Schwarzkopf Professional. Hvězdný titul Britský kadeřník roku 2022 vyhrál globální kreativní ředitel a vedoucí vzdělávání značky TONI&GUY Cos Sakkas.

Vyhlášení výsledků 38. ročníku soutěže British Hairdressing Awards se konalo v Grosvenor House, hotelu JW Marriott v londýnské Park Lane. Slavnostní večer moderovala komička Katherine Ryan společně s výkonnou ředitelkou British Hairdressing Awards HJ Jayne Lewis-Orr a generálním ředitelem Henkel Beauty Care Professional UK & Ireland Julianem Craneem.

Jak už bylo řečeno hlavní ocenění získal Cos Sakkas, globální kreativní ředitel a vedoucí vzdělávání TONI&GUY. Při přebírání trofeje poznamenal: „Je úžasné vyhrát tuto cenu. Chtěl bych poděkovat společnosti Hairdressers Journal a značce Schwarzkopf Professional. V TONI&GUY pracuji dlouhých 30 let, začínal jsem s Tonim a Anthonym Mascolem, mým mentorem a důvodem, proč jsem dnes tady, je Sacha Mascolo-Tarbuck, ona je moje všechno. Rád bych zakončil zvláštním poděkováním mému týmu TONI&GUY a rodině.“

Jayne Lewis-Orr k tomu řekla: „Jsme nadšeni, že se vítězem stal právě Cos. Je nejen skvělým kadeřníkem, ale také se plně věnuje vzdělávání a mentoringu, a to i mimo vlastní salon. Jeho vášeň pro předávání znalostí a prosazování nejlepšího vzdělání ve své třídě mezi další generací kadeřníků je přesně to, co toto odvětví potřebuje.“ Nejúspěšnějším kadeřnickým týmem byli vyhlášeni Cosovi kolegové z TONI&GUY.

Zdroj: hji.co.uk

Soutěžní kolekce Cose Sakkase, která se porotě nejvíce líbila:

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Britský kadeřník roku 2022 vyhlášen!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *