Rubriky

Kolekce v minimalistickém stylu

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinací, vzorů. Hned je přetavila do vlastních autorských tisků a použila na minimalistické formy oděvů. Další část kolekce SICILIANA na jaro a léto je z chladivých splývavých materiálů, ženských forem a detailů. Šikmo střižené šaty perfektně padnou na postavu.

Barevnost kolekce je v barvách: lososová, pistáciová, červená, oranžová, baby růžová, levandulová, tmavě modrá a bílá.

Materiály: viskóza, umělé hedvábí, bavlna,

KONCEPT značky Mi fashion label: malosériové zpracování kolekce, prolínání prvků „vysoké krejčoviny” a experimentálního přístupu zpracování.

Hledání nových krejčovských principů a detailů. Propojení klasických a sportovních prvků dohromady. Na první pohled jsou kolekce řešeny silně graficky, v kontrastech jak barev, tak tvarosloví. Značka se inspiruje uměním, grafikou, umělci, architekturou, globálním street stylem a sportem. Výroba limitovaných kolekcí dbá na ekologii, etiku, recyklaci. Při tvorbě kolekcí Mi spolupracuje s různými českými umělci a jejich díly.

DESIGNÉR: Lenka Mulabegovič MgA, absolventka UMPRUM, s dlouholetou praxí v masové výrobě streetwearových a denimových firem. Po zkušenostech s navrhováním pro masovou výrobu s produkcí v Číně se rozhodla pro návrat k etičtější a kreativnější tvorbě s uměleckým podtextem a solitérním přístupem.

Make-up: Lenka Fritschová

Foto: Adéla Havelková, asistentka Klára Vaculíková,

Modelky: moderátorka Daniela Písařovicová, modelka Eva Zedníčková

Šperky: Zdena Zingopi

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kolekce v minimalistickém stylu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *